حزب‌الله: برای مقابله با تکفیری‌ها به غرب و آمریکا تکیه نمی‌کنیم

آمريكا,حزب‌الله

رئیس شورای اجرایی حزب‌الله با تاکید بر دروغ بودن ادعای غرب و آمریکا مبنی بر این که آنها در حال تشکیل ائتلافی جهت مقابله با تروریست‌ها هستند، اعلام کرد که حزب‌الله در مقابله با تکفیری‌ها به غرب و آمریکا تکیه نمی‌کند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از پایگاه خبری العهد لبنان، "هاشم صفی الدین"، رئیس‌ شورای اجرایی حزب‌الله در سخنانی عنوان داشت: تجاوز اسرائیل در منطقه عدلون در به کار گذاشتن دستگاه شنودی که توسط حزب‌الله منفجر شد،‌ خود شاهدی بر این مساله است که خطرات ناشی از اسرائیل همچنان وجود دارد و نباید این خطرات را از فهرست چالش‌های ملی تحت هیچ شرایط سیاسی و مذهبی داخلی حذف کرد.

وی عنوان داشت: ادعای آمریکا و غرب مبنی بر این که آنها درصدد تشکیل ائتلافی برای مقابله با تکفیری‌ها و تروریست‌ها در منطقه هستند، دروغ است، چرا که هدف آنها این است که از تکفیری‌ها و تروریست‌ها برای تحقق منافع و طرح‌ خود در برانگیختن جنگ‌های داخلی و مذهبی استفاده کنند.

هاشم صفی الدین خاطرنشان کرد: ما در مقابله با تکفیری‌ها بر روی غرب و آمریکا تکیه نمی‌کنیم، چرا که مقابله با آنها تنها بر عهده افراد شریف و مخلص و با همبستگی و وحدت میان کشورهایمان صورت می‌گیرد.

انتهای پیام

کد N488441