نماینده لنجان:

نزدیک کردن گفتمان مسئولان در نشست‌های چهره به چهره انجام شود

نماینده مردم لنجان گفت: نقد دلسوزانه به مسئولان اجرایی تنها از طریق گفتمان چهره به چهره و در فضای کارشناسی امکان پذیر است نه در تریبون‌های عمومی و رسانه‌ها.

مجید منصوری در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: جریان‌های سیاسی و مسئولان نظام باید در فضای کارشناسی و تعاملی با یکدیگر گفت‌وگو داشته باشند و هدفشان از این نشست‌ها نیز باید رسیدن به یک تصمیم واحد نسبت به نگرش‌ها و روش‌هایشان برای تحقق اهداف نظام و مقام معظم رهبری باشد. در غیر این صورت سخنان جنبه تخریب‌گرایانه پیدا می‌کند.

این عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس حمایت از دولت را به معنای کمک در برابر فشارهای نامتعارف داخلی و خارجی و پرهیز از تخریب عملکرد دولت یازدهم دانست و افزود: نقد دلسوزانه به صورت مصداقی تنها از طریق گفت‌وگو و تعامل چهره به چهره مسئولان امکان‌پذیر است والا سخنرانی در تریبون‌های عمومی و رسانه‌ها به ویژه سخنرانی‌های غیردلسوزانه تنها موجب وخیم‌تر شدن روابط بین مسئولان می‌شود.

به اعتقاد منصوری، جریان‌های سیاسی و مسئولان نظام باید در اصول، واحد ولی در روش‌ها و تاکتیک‌ها متفاوت عمل کنند.

وی افزود: چیدمان هر یک از قوا ممکن است به صورتی انجام شود که مورد خوشایند سایر قوا نباشد اما نکته مهم این است که قوا باید به جای تخریب روش‌ها و تاکتیک‌های یکدیگر نسبت به اصول که همانا نظام، رهبری و قانون اساسی است با یکدیگر هم‌نظر باشند.

انتهای پیام

کد N488142