۰
اختتامیه جشنواره امام رضا(ع)

تقدیر جعفری از حمایت‌های دولت در برگزاری جشنواره امام رضا(ع)

  • ۶بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
امام رضا ع ,جشنواره امام رضا ع

دبیر جشنواره امام رضا(ع) گفت: جشنواره امام رضا (ع) رویدادی است که در بستر آن ایران و جهان به احترام امام رئوف به پا خاستند.

به گزارش خبرنگار دین و اندیشه خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سیدجواد جعفری در مراسم اختتامیه دوازدهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا (ع) که در مشهد مقدس برگزار شد، با تبریک میلاد علی ابن موسی‌الرضا(ع)، اظهار کرد: به مدد الطاف الهی دوازدهمین جشنواره امام رضا (ع) با یاد خدا و نام مبارک دوازدهمین ستاره درخشان آسمان امامت و ولایت آغاز و به انجام رسید.

وی افزود: جشنواره‌ای که در این دوره به گفته صاحب نظران از رشد چشمگیری در ابعاد کمی و کیفی برخوردار بود در دهه کرامت بروز یافت و تجلی عملیاتی گسترده از فرهنگ و معنویت بود که در 31 استان و 200 نقطه از جهان به وقوع پیوست.

وی با تقدیر و تشکر ویژه از حمایت دولت تدبیر و امید، همچنین کمیسیون فرهنگی مجلس در برگزاری این جشنواره به نقش‌آفرینی‌های سایر سازمان‌ها و نهادها از جمله مطبوعات و خبرگزاری‌ها، مراجع و علمای اعلام، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان فرهنگ و ارتباطات، ستاد عالی کانون‌های فرهنگی- هنری مساجد، مجمع جهانی اهل بیت و جامعة المصطفی العالمیه در برگزاری این جشنواره اشاره و از آنها تشکر کرد.

مدیرعامل بنیاد بین‌المللی امام رضا (ع) تأکید کرد: جشنواره امام رضا(ع) جشنواره‌ای به وسعت دل‌های عاشق و به پهنای ایران و جهان در ساحت مقدس حجت خدا شکل می‌گیرد. هزاران عاشق و دلداده در این مسیر قدم و قلم می‌زنند و زبان به ذکر او جاری می‌سازند تا مصداقی باشند از همنشینی با خداوند.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.