فعالیت های ضدصهیونیستی در انگلیس طی حمله به غزه رکورد شکست

آفریقا و خاورمیانه

انگلیس در جریان حملات نظامی رژیم صهیونیستی به نوار غزه شاهد بیشترین میزان فعالیت های ضدصهیونیستی طی 30 سال اخیر بوده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه موجب افزایش احساسات ضدصهیونیستی در جهان به ویژه کشورهای اروپایی شده است. خبرگزاری رویترز با استناد به گزارش سازمان "اعتماد امنیت اجتماعی" CST اعلام کرد در جولای 2014 که مصادف است با حملات نظامی صهیونیست ها به غزه 302 مورد فعالیت ضدصهیونیستی در انگلیس به ثبت رسیده است.

این رقم بالاترین میزان فعالیت هایی از این دست در انگلیس از سال 1984 تا کنون به شمار می رود. به بیان دیگر انگلیس که سال گذشته تنها 59 مورد اقدامات ضد صهیونیستی داشته، امسال افزایشی 400 درصدی را شاهد است. این در حالی است که افزایش شمار فعالیت های ضدصهیونیستی به ویژه همزمان با جنایات صهیونیست ها در نوار غزه باعث نگرانی مقامات لندن شده است.

گفتنی است جنایات ارتش اسرائیل در نوار غزه موجب شد میزان نفرت انگلیسی ها از رژیم صهیونیستی در شش ماهه اول سال جاری میلادی نیز رکورددار شود. به طوری که میزان فعالیت های مذکور در ماه جولای برابر با مجموع این فعالیت ها در شش ماهه نخست 2014 بوده است.