با حضور جوانانی از 25 شهر؛

مشهد میزبان نشست فعالان مردمی عرصه وحدت اسلامی

سایر حوزه ها

همزمان با پنجمین دوره آموزشی – ارتباطی اتحادیه بین المللی امت واحده، نشست فعالان مردمی عرصه وحدت نیز با حضور فعالانی از 25 شهر کشور در مشهد برگزار خواهد شد تا راههای تقویت گفتمان تقریب در بدنه جامعه مورد بررسی قرار گیرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، پنجمین دوره آموزشی-تشکیلاتی اتحادیه بین المللی امت واحده، با رویکرد ارتباط با فعالان مردمی عرصه جهان اسلام و وحدت و با تمرکز بر مقوله های وحدت اسلامی و نیز گروه های تکفیری از هفدهم الی بیست و دوم شهریور ماه در مشهد مقدس برگزار خواهد شد.
 
همچنین همزمان با پنجمین دوره آموزشی – ارتباطی این اتحادیه، نشست فعالان مردمی عرصه وحدت نیز با حضور فعالانی از 25 شهر کشور در مشهد برگزار خواهد شد تا راههای تقویت گفتمان تقریب در بدنه جامعه مورد بررسی قرار گیرد.
 
اتحادیه بین المللی امت واحده این نشست را با هدف بررسی آخرین تحولات جهان اسلام و نیز ارتباط و برنامه ریزی مشترک فعالان این عرصه برگزار می نماید.
 
در این دوره پنج روزه اساتید شیعه و سنی ایرانی و خارجی به ارائه مباحث خود درباره موضوعاتی چون بررسی تاریخی زمینه های اجتماعی شکل گیری سلفی گری، پاسخ به شبهات وحدت از منظر سیره اهل بیت علیهم السلام، نقش وحدت اسلامی در تجربه تمدنی مسلمین، ماهیت شناسی داعش، آخرین وضعیت غزه و... خواهند پرداخت.