روحانی: دولت موظف است برای حل مشکلات شهر مشهد تلاش کند

سفر,خراسان رضوي,حسن روحاني

رییس جمهور کشورمان در بدو ورود به مشهد، جزئیات برنامه هشتمین سفر کاروان تدبیر و امید را به استان خراسان رضوی که با میلاد هشتمین ستاره تابناک آسمان امامت و ولایت نیز همزمان شده است، تشریح کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی در جمع خبرنگاران، با ابراز خرسندی از حضورش در استان خراسان رضوی در شب میلاد با سعادت مولای متقیان حضرت علی بن موسی الرضا(ع) گفت : برای دولت باعث افتخار است که تا جایی که امکان دارد برای رفع نیازهای کشور بویژه نیازهای مردم استان خراسان به عنوان استان قهرمان پرور ، رهبر پرور و ادب پرور بکوشد.

روحانی با اشاره به حضور سالانه میلیونها ایرانی و دوستداران خاندان عصمت و طهارت در مشهد مقدس و میهمان نوازی خوب مردم این استان و شهر مشهد، افزود: این سرزمین قبله گاه دل عاشقان خاندان رسالت است و دولت موظف است برای حل مشکلات شهر مشهد تلاش کند .

رییس جمهوری گفت که طی این سفر طرح ها و اقداماتی را که دولت برای این استان در نظر دارد، تشریح و به وعده هایش برای اجرای این طرح ها، عمل خواهد کرد.

در مراسم استقبال از رییس جمهوری در فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد، امام جمعه و استاندار و جمعی از مقامهای محلی این استان حضور داشتند.

رییس جمهوری را در این سفر، عمده وزیران کابینه یازدهم همراهی می کنند.

انتهای پیام

کد N487314