امیر اسماعیلی:

پدافند هوایی از همه ظرفیت‌های کشور در جهت دفاع مقتدرانه استفاده می‌کند

سیاست داخلی,امیر فرزاد اسماعیلی

امروز پدافند هوایی 60 سال سابقه و تجربه دارد و از همه ظرفیت های موجود جهت دفاع مقتدرانه از کشور استفاده می کندو افتخار دارد به اینکه مقام معظم رهبری کلیه مطالبات تخصصی خودشان از دفاع هوایی را با قرارگاه پدافند هوایی مطرح می کنند

مراسم تجلیل از بازنشستگان پدافند هوایی در استان البرز با حضور فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) و جمعی از مسولین این استان برگزار شد.

به گزارش ایلنا، امیر فرزاد اسماعیلی در این مراسم گفت: عزیزان پیشکسوت زحمات بسیار زیادی را برای پدافند متحمل شده‌اند. امروز پدافند هوایی 60 سال سابقه و تجربه دارد و از همه ظرفیت‌های موجود جهت دفاع مقتدرانه از کشور استفاده می‌کند و افتخار دارد به اینکه مقام معظم رهبری کلیه مطالبات تخصصی خودشان از دفاع هوایی را با قرارگاه پدافند هوایی مطرح می‌کنند.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی در ادامه اظهار داشت: دعای شما بازنشستگان و پیشکسوتان برای همرزمان خود در پدافند که در جبهه‌های نامشخص فعالیت می‌کنند، مشهود است و ما هم سعی می‌کنیم با استفاده از نصایح و رهنمودهای شما راه را بهتر ادامه دهیم.

 اسماعیلی در پایان با اشاره به ایثارگری‌های کارکنان پدافند در دوران جنگ تحمیلی افزود: شهدای پدافند در عرصه‌ای به شهادت رسیدند که سینه‌به‌سینه و رودررو در مقابل دشمن ایستادند و مظلومانه اما مقتدرانه به درجه رفیع شهادت نائل شدند.

شایان ذکر است در پایان این مراسم از خانواده پنج تن از شهدای پدافند هوایی تقدیر به عمل آمد.

کد N487184