نایب رییس کانون مرکز:

فقط کارآموزان کانون مرکز مجاز به شرکت در آزمون وکالت 93 هستند

كانون وكلا,آزمون

نایب‌رییس کانون وکلای دادگستری مرکز گفت: فقط کارآموزان کانون مرکز مجازند که برای یکبار دیگر مجددا در آزمون وکالت سال 93 شرکت کنند.

اسماعیل مصباح‌اسکویی در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره آزمون وکالت سال 93 اظهار کرد: تصمیمات مربوط به آزمون وکالت در هر سال از سوی کمیسیون موضوع تبصره ماده یک قانون کیفیت اخذ پروانه وکالت دادگستری که با حضور رییس کانون وکلای دادگستری مرکز، رییس کل دادگستری استان تهران و رییس دادگاه انقلاب اسلامی تشکیل جلسه می‌دهد، اتخاذ می‌شود.

وی افزود: در جلسه این کمیسیون در سال جاری قرار شد که تعداد پذیرش کارآموزان وکالت سال 93 برای کانون وکلای مرکز شامل استان‌های تهران، یزد، سمنان، سیستان و بلوچستان و هرمزگان، 1000 باشد.

نایب رییس کانون وکلای دادگستری مرکز با یادآوری اینکه در مصوبه امسال آزمون وکالت سال 93 از سوی هیات مدیره کانون مرکز، قرار شد که فقط کارآموزان کانون مرکز بتوانند برای یک بار دیگر در این آزمون شرکت کنند، گفت:کارآموزان کانون‌های دیگر مجاز به شرکت در این آزمون نیستند.

مصباح اسکویی یادآور شد: تصمیمات مربوط به آزمون وکالت و مصوبات آن در هر سال متفاوت است و تصمیمی که اکنون اتخاذ شده فقط برای آزمون وکالت امسال است.

وی با اشاره به اینکه هفتم آذر ماه آزمون وکالت سال 93 برگزار می‌شود، از تعداد پذیرش کارآموزان کانون های دیگر در آزمون وکالت امسال، اظهار بی‌اطلاعی کرد.

انتهای پیام

کد N487166