گزارش یورونیوز از بی آبرویی تازه ای که برای اولاند درست شد

انتشار کتاب خاطرات والری تریولر، دوست دختر پیشین فرانسوا اولاند، رییس جمهوری فرانسه، با استقبال کم نظیر فرانسوی ها روبرو شده به طوری که در کمتر از دو روز دویست هزار نسخه از این کتاب به فروش رفت.

گزارش یورونیوز از بی آبرویی تازه ای که برای اولاند درست شدانتشار کتاب خاطرات والری تریولر، دوست دختر پیشین فرانسوا اولاند، رییس جمهوری فرانسه، با استقبال کم نظیر فرانسوی ها روبرو شده به طوری که در کمتر از دو روز دویست هزار نسخه از این کتاب به فروش رفت.

 

 

 

اما چیزی که بیش از همه توجه مطبوعات را به خود جلب کرده این ادعای خانم تریرولر است که آقای اولاند بر خلاف مسلک سوسیالیستی اش نه تنها حامی قشر کم درآمد نیست، بلکه از آنها با الفاظ نامناسب مانند “بی دندان ها” یاد می کند.

در واکنش به این ادعا آقای اولاند در حاشیه نشست رهبران ناتو گفت: «نمی گذارم اقداماتی که در خدمت فرانسوی ها انجام داده ام مورد هجمه قرار گیرند، بویژه ارتباط من با مردم، اینکه من هوادار ضعفا، قشر آسیب پذیر و فقرا بوده ام، چرا که من در خدمت آنها هستم و دلیل بودن من همین است.»

انتشار این کتاب، آقای اولاند را با چالش جدیدی روبرو کرده است. بویژه اینکه محبوبیت وی پیش از انتشار کتاب 15 درصد بود و به نظر می رسد خاطرات دوست دختر سابق او، موجب کاهش بیشتر محبوبیت وی شود.

 

منبع : یورونیوز

49261

کد N486928