امین زاده:کشور به سمت تثبیت قیمت‌ها و مهار تورم پیش رفته است

معاون حقوقي رييس جمهور,الهام امين‌زاده

معاون حقوقی رییس جمهور با بیان این‌که کاروان دولت تدبیر و امید با هدف بررسی مسائل و مشکلات مردم به استان ها وشهرستان‌ها سفر می‌کند، اظهارداشت: وضعیت کشور طی یکسال گذشته با برنامه های دولت تدبیر و امید ، به سمت رونق ، تثبیت قیمت‌ها و مهار تورم پیش رفته است.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)،‌ الهام امین زاده در جلسه شورای اداری شهرستان خلیل آباد استان خراسان رضوی گفت: دولت در این دوره زمانی شرایط سختی را پشت سرگذاشته و تورم، بیکاری و رکود از جمله مشکلاتی بود که دولت با آنها دست و پنجه نرم کرده است.

معاون حقوقی رییس جمهور اضافه کرد: در این مدت با ۴۰ درصد رکود مواجه بودیم که امروز پس از گذشت یک سال با اقدامات انجام شده در دولت تدبیر و امید میزان تورم به ۲۵ درصد کاهش یافته است.

وی همچنین با اشاره به خشکسالی های اخیر در کشور از جمله در خراسان رضوی گفت: یکی از دغدغه‌های دولت با توجه به این که افراد زیادی در بخش کشاورزی فعالیت دارند بحث خشکسالی است.

امین زاده گفت: دولت مبلغ ۱۰ میلیارد دلار با هدف توجه به ساماندهی وضعیت آبرسانی کشور هم در بحش آب کشاورزی و هم شرب اختصاص داده است که باید با استفاده از روش های آبیاری نوین به سوی مصرف بهینه آب و روش صحیح در آبیاری حرکت کنیم.

معاون حقوقی رییس جمهور در ابتدای ورود به شهرستان خلیل آباد به گلزار شهدای رفت و با قرائت فاتحه نسبت به مقام شامخ شهدای انقلاب و دوران دفاع مقدس ، ادای احترام کرد.

امین زاده همچنین درشهرستان بردسکن با شماری از خانواده های شهدای این شهرستان دیدار و گفت و گو کرد.

معاون حقوقی رییس جمهور همچنین از چند طرح عمرانی منطقه بازدید کرد.

شرکت در شورای اداری شهرستان بردسکن و حضور در نماز جمعه این شهر از دیگر برنامه‌های معاون حقوقی رییس جمهور بود.

انتهای پیام

کد N486810