با حضور کاروان خدام رضوی

شمیم عطر رضوی در قرارگاه منطقه پدافند هوایی شرق کشور طنین‌انداز شد

‌صبح روز پنجشنبه شمیم عطر رضوی در قرارگاه منطقه پدافند هوایی شرق کشور طنین انداز شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه خراسان جنوبی، حجت الاسلام عدالتی‌زاده رئیس عقیدتی سیاسی منطقه پدافند هوایی شرق کشور در مراسم استقبال از کاروان خدام رضوی اظهار کرد: حضور کاروان خدام رضوی، و پرچم بارگاه ملکوتی امام هشتم (ع) پیام‌آور فرهنگ و سیره رضوی است.

وی ادامه داد: یکی از بزرگترین نعمت‌های خداوند که به ما عطا کرده و نبی مکرم(ص) این هدیه را به عنوان امانت در دست ما قرار داده، نعمت ولایت است.

وی با بیان این‌که «ولایت یک مسئله اعتقادی، سیاسی، فرهنگ و عاطفی است»، گفت: هر کسی که ولایت اهل بیت(ع) و ائمه اطهار را باور داشته باشد، نجات پیدا می‌کند.

رئیس عقیدتی سیاسی منطقه پدافند هوایی شرق کشور تصریح کرد: امروز کارکنان نیروهای مسلح از ایمان قوی برخوردارند، ایمانی که در قلوب آن‌ها رسوخ کرده و اعتقاد قلبی و راسخ به ائمه اطهار(ع) دارند.

حجت الاسلام حسین شریعتی‌نژاد، مبلغ کاروان خدام بارگاه رضوی نیز در این مراسم گفت: امروز مجموعه پدافند هوایی و نیروهای مسلح مدافع حریم ولایت و مرزهای جمهوری اسلامی ایران هستند.

وی با بیان این‌که «دین و مکتب اسلام، مکتب جهاد و تلاش است»، افزود: مرز عمل صالح، پیروی و تسلیم بودن در برابر ولایت فقیه است.

وی با تاکید بر این‌که «امروز نیروهای مسلح سرباز ولایت فقیه هستند»، تصریح کرد: همه ما وظیفه داریم بر اساس دستور الهی تابع و پیرو ولایت مطلقه فقیه باشیم.

شریعتی‌نژاد با اشاره به این‌که «تبعیت از ولایت فقیه، افتخار مکتب اسلام است»، ادامه داد: راز و رمز ماندگاری مکتب اهل بیت(ع) و اسلام تسلیم بودن و پیروی از ولایت فقیه است.

در ادامه این مراسم، نشان متبرک حرم مطهر رضوی به دو نفراز فرماندهان و 4 نفر از کارکنان پدافند هوایی منطقه شرق کشور اهداء شد.

انتهای پیام

کد N484139