دبیر و سخنگوی جبهه متحد اعتدالگرایان منصوب شدند

انتخاب دبیر

تهران- ایرنا- اعضای هیات موسس جبهه متحد اعتدالگرایان ایران اسلامی علیرضا گلعلی زاده از فعالان سیاسی کشور و غلامعلی عرب خدایی رئیس ستاد مرکزی انتخابات حزب اعتدال و توسعه را به عنوان دبیر و سخنگو منصوب کردند.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از روابط عمومی جبهه متحد اعتدالگرایان ایران اسلامی، گلعلی زاده پس از این انتصاب اظهار داشت: اعتدال نباید فقط در حد یک شعار باشد بلکه باید در تمامی زمینه ها و موضوعات نهادینه و اجرایی شود و مردم هم انتظارشان جاری شدن نسیم میانه روی توام با تدبیر در تمامی امور است.

وی ادامه داد: در این زمینه بیانات مقام معظم رهبری باید مد نظر قرار بگیرد که فرمودند:میانه روی را به فرهنگ ملی تبدیل کنید.

دبیر جبهه متحد اعتدالگرایان خاطر نشان کرد: این جبهه قصد ندارد اسیر جناح بندی های سیاسی شود و جذب حد اکثری و دفع حداقلی و توجه به منافع ملی را سرلوحه خود قرار دهد و از جریاناتی که موجب خدشه دار شدن وحدت تمامی خدمتگزاران واقعی نظام می شوند برائت جوید.

گلعلی زاده تصریح کرد: دولت یازدهم نقاط قوت تمامی دولت های گذشته را داراست که این موضوع موجب تسریع در توسعه متوازن همه جانبه کشور و دستیابی به اهداف سند چشم انداز ایران در 1404 خواهد شد.

وی اضافه کرد: اعتدال برای توسعه است و تمامی نخبگان سیاسی،اجتماعی،فرهنگی،هنری،اقتصادی و ... که به مشئ اعتدال اعتقاد داشته و تمایل به توسعه و پیشرفت کشور دارند و همواره در چارچوبهای نظام گام برداشته اند می توانند در این جبهه حضور یابند و قطعا با حضور این شایستگان ،امکان انتقال تجربه به مدیران آینده کشور بیش از پیش فراهم می شود.

دبیر جبهه متحد اعتدالگرایان خاطرنشان کرد: در جبهه وظیفه خود می دانیم جهت کسب رهنمود حتما دیدارهایی با بزرگانی چون: آیت الله هاشمی رفسنجانی،حجت الاسلام ناطق نوری،حجت الاسلام سید حسن خمینی، علی اکبر ولایتی و لاریجانی داشته باشیم.

همچنین غلامعلی عرب خدایی رئیس ستاد مرکزی انتخابات حزب اعتدال و توسعه به عنوان سخنگوی جبهه متحد اعتدالگرایان انتخاب شد.

گفتنی است جبهه متحد اعتدالگرایان از اول شهریور ماه اعلام موجودیت کرد.

سیام**7261**1599
کد N483911