محمد یزدی وظایف دبیرخانه مجلس خبرگان را تشریح کرد

مجلس خبرگان

رئیس دبیرخانه مجلس خبرگان گفت: دبیرخانه مجلس خبرگان با کمترین نیرو تمام وظایفی را که در آیین‌نامه هست انجام داده است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، آیت‌الله محمد یزدی در سخنرانی پایانی شانزدهمین اجلاس از دوره چهارم مجلس خبرگان رهبری اظهار کرد: طبق آیین‌نامه داخلی دبیرخانه مجلس کارهای اجرایی را انجام می‌دهد. این دبیرخانه با کمترین نیرو تمام وظایفی را که در آیین‌نامه است انجام داده است. دبیرخانه اصلی مجلس در قم مستقر است و دفتری هم در تهران دارد که بخش عمده‌ کارهایی که در تهران باید انجام شود در این دفتر به حجت‌الاسلام رئیسی که دادستان کل هم هستند، محول شده است.

وی ادامه داد: بر اساس آیین‌نامه آقایان می‌توانند قسمت‌هایی از سخنرانی‌های مجلس خبرگان را که مایل باشند از دبیرخانه دریافت کنند. گزارشی هم که به مقام معظم رهبری تقدیم خواهد شد توسط دفتر تهیه خواهد شد در کل ارتباط دبیرخانه با تک‌تک اعضا صمیمانه است.

وی همچنین از دست‌اندرکاران برگزاری این اجلاس تشکر کرد و گفت: از همه عزیزانی که در برگزاری این اجلاس کمک کردند از کارکنان و مسئولین حفاظت تا صداوسیما و رسانه‌ها و خبرنگاران تشکر می‌کنم. هر زمان نام رسانه می‌آید من می‌گویم که اولین وظیفه خبرنگار امانت و درستکاری است. خبرنگاران باید از تحریف، واژگونه منعکس کردن اخبار و سلیقه‌ای عمل کردن پرهیز کنند و حقایق را همان‌طور که هست منعکس کنند.

انتهای پیام

کد N483304