به مناسبت دهه کرامت

۸۸زندانی جرائم غیرعمد به همت خادمان حرم رضوی آزاد می‌شوند

به‌مناسبت دهه کرامت با حضور مسئولین کشوری و استانی، با اجرای طرح «یا ضامن آهو»۸۸نفر از زندانیان جرائم غیرعمد و غیرکلاهبرداری استان خراسان رضوی آزاد می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، با تشکیل گروهی ویژه جهت رسیدگی به پرونده این تعداد از زندانیان واجد شرایط ، در حال حاضر ستاددیه استان خراسان رضوی با انجام آخرین اقدامات اداری در دادسرا و دادگاه‌های استان، خود را برای برگزاری مراسم باشکوهی که در روزهای باقی مانده از دهه کرامت برگزار خواهد شد، آماده می‌کند.

در این طرح خادمان حرم مطهر رضوی در قالب گروه اعزامی از سوی معاونت اماکن متبرکه و امور زائران آستان قدس رضوی برای آزادی 88زندانی غیرعمد و آبرومند استان اقدام کرده و همزمان با برپایی این برنامه‌ در زندان‌های مختلف استان، به طور ویژه با حضور در زندان مرکزی مشهد به استقبال این مددجویان نیازمند خواهند رفت.

در طرح «یا ضامن آهو» که به همت ستاددیه استان هر ساله با حضور مسئولین و خانواده‌های زندانیان برگزار می‌شود، گروه‌های کوچکی از خدام آستان رضوی که در امورقضایی نیز سررشته دارند، پیش از آزادی در بحث بررسی، تحقیق و اخذ گذشت نیز همیار ستاددیه بوده‌ و در این اقدام خداپسندانه و انسان‌دوستانه، بالاخص در رفع مشکل از پرونده‌های سنگین و پیچیده برخی مددجویان تحت پوشش این نهاد، همواره یاوری ثابت قدم در موضوع آزادسازی این قبیل افراد بوده و هستند.

بر اساس این گزارش جدای از حضور دادستان، رئیس‌کل‌ دادگستری و مدیرکل زندان‌های استان خراسان‌رضوی، «سیداسدالله‌جولایی»مدیرعامل ستاددیه کشور، از جمله مهمانان ویژه این مراسم معنوی خواهد بود.

انتهای پیام

کد N483056