نماینده ولی فقیه در سپاه در پیامی بیان کرد،

انهدام پهپاد جاسوسی رژیم صهیونیستی نماد اقتدار و آمادگی‌های دفاعی نیروی هوا فضای سپاه

سیاسی

حجت الاسلام و المسلمین علی سعیدی طی پیامی به فرمانده نیروی هوا فضای سپاه، رهگیری و انهدام پهپاد جاسوسی رژیم صهیونیستی را نماد اقتدار و آمادگی‌های دفاعی این نیرو دانست.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) به نقل از سپاه نیوز؛ حجت الاسلام و المسلمین علی سعیدی، نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طی پیامی به سردار سرتیپ پاسدار امیرعلی حاجی زاده فرمانده نیروی هوا فضای سپاه رهگیری و انهدام پهپاد جاسوسی و متجاوز رژیم صهیونیستی توسط این نیرو را تبریک گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

«بسمه تعالی

سردار فرمانده محترم نیروی هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برادر ارجمند سرتیپ پاسدارامیرعلی حاجی زاده (زید عزه)

با سلام و تحیات؛

رهگیری و انهدام "پهپاد جاسوسی و متجاوز رژیم صهیونیستی" توسط "نیروی هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی" باردیگر اقتدار و آمادگی های همه جانبه دفاعی فرزندان ولایت فقیه و ملت شریف ایران برای مقابله سریع و قاطع با هرگونه تهدید علیه انقلاب و میهن اسلامی را به رخ جهانیان کشید و نشان داد که جغرافیای کشور عزیز ما عرصه‌ی جولان دشمنان نیست.

این اقدام قاطعانه و افتخار آمیز باردیگر اشراف اطلاعاتی و برتر پاسداران انقلاب اسلامی و سایر نیروهای مسلح مقتدر کشور برای مواجهه با هر گونه تهدید و تعرض دشمنان ایران انقلابی و مقاوم را متبلور ساخت.

تردیدی نیست این هوشمندی و صلابت بی نظیر که امروز فراتر از جغرافیای جمهوری اسلامی الگوی سرنوشت سازی فرا روی ملت‌های حق طلب و آزاده در عرصه‌های مقاومت و ایستادگی قرار داده است برای همیشه هدایت‌گر آنان در صحنه‌های نبرد حق علیه باطل بوده و درس‌های سخت و عبرت آموزی را به اصحاب شیطان و اردوگاه کفر و الحاد جهانی خواهد داد.

این دستاورد بزرگ و خجسته که پیروزی نوینی بر نظام سلطه و صهیونیسم بین الملل به شمار می‌رود را به مقام عظمای ولایت و رهبری امام خامنه‌ای عزیز (مدظله العالی)، ملت رشید ایران، جنابعالی و سایر فرماندهان، کارکنان فهیم، مومن و ولایتمدار و متخصصین نیروی هوافضای سپاه تبریک عرض نموده و تداوم موفقیت‌های فاخر و الهام بخش عزیزان را از ذات اقدس ربوبی مسئلت می‌نمایم.

والسلام علکیم

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

علی سعیدی»

گفتنی است در شنبه مورخ اول شهریور ماه 93 یک فروند هواپیمای بدون سرنشین متجاوز رژیم صهیونیستی که با اهداف شیطانی و جاسوسی قصد نفوذ به منطقه هسته‌ای نطنز را داشت قبل از ورود به منطقه با هوشمندی و هوشیاری پدافند نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی رهگیری و مورد هدف موشک زمین به هوای این نیرو قرار گرفت و منهدم شد.

انتهای پیام

کد N482992