معاون فرهنگ دینی معاونت فرهنگی قوه قضائیه خبر داد

شروع دومین دوره فرهنگی برای نیروهای در آستانه کارآموزی

قوه قضاييه

معاون فرهنگ دینی و سازمانی معاونت فرهنگی قوه قضائیه از برگزاری مراسم اختتامیه اولین و شروع دومین دوره فرهنگی ویژه نیروهای در حال انتظار دوره کارآموزی قضایی خبر داد.

به گزارش گروه دریافت خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حجت الاسلام والمسلمین تهامی گفت: در راستای اجرای دوره های فرهنگی ویژه نیروهای در حال انتظار دوره کارآموزی قضایی و جدیدالاستخدام اداری، اولین دوره فرهنگی توسط معاونت فرهنگ دینی و سازمانی برای 67 نفر برنامه ریزی و اجرا شد.

وی افزود: مراسم اختتامیه این دوره روز پنجشنبه مورخ 6/ 6/ 93 همزمان با سالروز ولادت کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه (س) برگزار شد و حجت الاسلام والمسلمین دکتر صادقی معاون محترم فرهنگی قوه قضائیه و آیت الله حائری شیرازی از اساتید برجسته حوزه نیز در این دوره به ارائه مباحث مربوط پرداختند.

تهامی با بیان اینکه این دوره در محل دانشگاه علوم قرآن و حدیث قم برگزار شد، تصریح کرد: در این مراسم حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر صادقی به تبیین ضرورت و آثار برگزاری این دوره و سایر ارشادات مربوط پرداختند و آیت الله حائری شیرازی استاد اخلاق نیز در جمع شرکت کنندگان به جایگاه قضاوت و اهمیت آن در اسلام اشاره کردند.

بر اساس این گزارش، دومین دوره فرهنگی برای 65 نفر دیگر از نیروهایی که در آستانه کارآموزی هستند، توسط معاونت فرهنگ دینی و سازمانی برنامه‌ریزی شده است و از روز شنبه هشتم شهریورماه سال جاری با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر صادقی معاون محترم فرهنگی قوه قضائیه، برگزار شده است.

این دوره تا پایان هفته جاری ادامه دارد و مراسم اختتامیه آن در روز پنجشنبه مورخ 13/ 6/ 93 برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

کد N482565