نماینده بروجرد:

به توانمندی تیم مذاکره کننده کشورمان شک نداریم

مذاكرات ايران و گروه 1 5

نماینده مردم بروجرد در مجلس با بیان اینکه تنها راه برون رفت از شرایط کنونی قدرتمند شدن است، گفت: باید این قدرت در درون کشور با تقویت اقتصاد، رشد تولید به جهت صادرات و انضباط اقتصادی، ایجاد شود.

بهرام بیرانوند در گفت‎وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه لرستان، در خصوص مذاکرت 1+5 افزود: به توانمندی تیم مذاکره کننده کشورمان شک نداریم چرا که ما بر مبنای ادبیات دینی کار می کنیم و این مبنا صداقت است و متاسفانه طرف مقابل ما صداقت ندارد.

وی ادامه داد: براساس فرمایشات دینی، ما نسبت به تعهدی که حتی با دشمن می‌بندیم وفا داریم اما متاسفانه غربی‌ها پیمان‎‌ها را برای نقض کردن می‌بندند‎ و مصداق این مدعی ساقط کردن هواپیمای مسافربری ایران، ترور دانشمندان هسته‌ای و... است.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: طرف‎های ما برای استقلال، حریت و تمامیت ارضی هیچ قومی ارزش قائل نیستند.

وی گفت: استکبار با کودتای خیابانی رئیس جمهور قانونی اوکراین را عزل و در این کشور درگیری و هرج و مرج ایجاد کرده است.

بیرانوند با تاکید بر اینکه سابقه خوشی از طرف‎های غربی و آمریکا نداریم، بیان کرد: تنها راه برون رفت از شرایط کنونی قدرتمند شدن است و باید این قدرت در درون کشور با تقویت اقتصاد، رشد تولید به جهت صادرات و انضباط اقتصادی ایجاد شود.

انتهای پیام

کد N481710