تقوی: ما اپوزیسیون دولت نیستیم

سیاسی

رییس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور کنار گذاشتن اصولگرایی را بمنزله خداحافظی با اسلام دانست.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، حجت الاسلام والمسلمین سیدرضا تقوی شب گذشته در جمع اصولگرایان استان با بیان اینکه کنار گذاشتن اصولگرایی بمنزله خداحافظی با ارزش‎ها و اسلام است، گفت: اصولگرایی را رهبر معظم انقلاب خلق و آن را وارد ادبیات سیاسی کشور کرده‎اند.

وی ادامه داد: اصولگرایی یک ظرفیت عمیق است که اگر آن را خوب مدیریت کنیم می‎توانیم یک موج عظیم را در کشور به وجود بیاوریم.

تقوی تاکید کرد: اصولگرایان همانگونه که از اسلام دست‎بردار نیستند از اصولگرایی نیز دست نمی‎کشند.

این مقام مسئول با بیان اینکه اصولگریان برای رسیدن به وحدت باید که اصول را ملاک قرار دهند نه سلایق را چرا که با حفظ سلیقه‎ها در زیر چتر اصول می‎توانیم کارها را پیش ببریم، یادآور شد: اصولگرایان مقلد رهبر معظم انقلاب هستند و از این رو به واسطه حمایت رهبری از دولت آنها نیز از دولت حمایت می‎کنند.

وی با بیان اینکه ما اپوزیسیون دولت نیستیم و نیامده‎ایم که چوب لای چرخ دولت بگذاریم، بیان کرد: معتقدیم که موفقیت دولت موفقیت نظام است و اگر دولت شکست بخورد ضرر آن به مردم می رسد؛ البته ما اگر نقدی به عملکرد دولت داشته باشیم آن را مشفقانه و منصفانه بیان می‎کنیم.

رئیس شورای همگرایی اصولگرایان کشور با تاکید بر اینکه هر چه که توهین و تحقیر در کشور کم شود به روند پیشرفت کارها کمک می‎شود، به شکل‎گیری یک جریان در کشور برای سیاه‎نمایی عملکرد اصولگرایان اشاره کرد و گفت: در دولت اصولگرا علی‎رغم وجود نقاط قوت‎های فراوان نقاط ضعف‎هایی هم وجود داشته است اما در کشور جریانی را طراحی کرده‎اند تا عملکرد اصولگرایان را سیاه‎نمایی کنند و اجازه ندهند تا اصولگرایان کمر بلند کنند.

وی تاکید کرد: رسانه‎ها و افراد وابسته به این جریان حتی یک بار هم حاضر نشده‎اند که بگویند یک کار خوب در دولت اصولگرا انجام شده است و همین رویه باعث شد که فریاد رهبر معظم انقلاب نیز در جریان دیدار اخیر با دولت در آید.

تقوی با بیان اینکه امروز برخی‎ها اگر شهاب سنگی هم از آسمان به زمین بخورد با سیاه‎نمایی آن را به عنوان عملکرد اصولگرایان مطرح می‎کنند، اظهار کرد: در شرایطی که سیاه‎نمایی‎ها از عملکرد اصولگرایان قوت گرفته است ما وظیفه داریم که با عدد و رقم از عملکرد آنها حمایت کنیم.

وی گفت: در مورد ارزیابی عملکرد دولت یازدهم در حالی که هنوز یک سال از عمر این دولت می گذرد زود است و باید زمان بیشتری بگذرد تا بتوان در مورد عملکرد این دولت قضاوت کرد.

تقوی بر ضرورت وحدت اصولگرایان تاکید کرد و با بیان اینکه اصولگرایانی که در راستای وحدت تلاش نکنند لیاقت به دست گرفتن امور را ندارند، خاطرنشان کرد: از زمان تشکیل شورای همگرایی اصولگرایان کشور به 12 استان کشور سفر کرده‎ام و قصد داریم در راستای تحقق وحدت بین اصولگرایان تلاش کنیم.

انتهای پیام

کد N481503