انتقاد علم‌الهدی از مشکلات حاصل از نیمه‌کاره ماندن وعده‌های دولت گذشته/ روحانی کمتر وعده می‌دهد

ایسنا نوشت:

امام جمعه مشهد با انتقاد از مشکلات ناشی از عدم اجرای وعده‌های دولت گذشته در سفرهای استانی از جمله وعده حل مشکل بافت فرسوده و خرابی‌های اطراف حرم گفت: بسیاری از مشکلات در اولین جلسه هیئت دولت نهم مطرح شدند و وعده حل آن‌ها در دوسال داده شد که هنوز لاینحل باقی مانده‌اند.

آیت‌الله علم الهدی در دیدار با معاون اجرایی رییس‌جمهور افزود: آقای روحانی کمتر وعده می‌دهند و اولویت را تکمیل پروژه‌های نیمه تمام اعلام کرده‌اند که جا دارد از ایشان تشکر نمایم.

وی گفت: با توجه به وضعیت استثنایی شهر مشهد که سالیانه پذیرای ۲۵ میلیون زائر ایرانی و بیش از دو میلیون زائر خارجی می‌باشد اختصاص بودجه خاص ردیف زیارت و توجه ویژه به مشکلات کلانشهر مشهد و بخصوص رسیدگی به وضعیت حاشیه‌نشینی در مشهد را خواستار هستیم؛ چراکه باعث بروز مشکلاتی شده است.

وی گفت: امیدواریم مشکلات شهر مشهد در هیئت دولت مطرح و برای حل آن چاره‌اندیشی شود.

محمد شریعتمداری معاون اجرایی رییس جمهور نیز در این دیدار با اشاره به مشکلات از جمله «وجود ۷۵۰۰۰ پروژه نیمه تمام بازمانده از دولت قبل و بدهی‌های این دولت به پیمانکاران و بانک‌ها که باز ناشی از گذشته می‌باشد و شرایط خاصی را برای دولت یازدهم بوجود آورده است»، بر اراده دولت تدبیر و امید در حل مشکل مردم تاکید کرد.

 

23503

کد N481135