آیت الله بهشتی: دولت منویات رهبری را سرلوحه کار خود قرار دهد

رییس جمهوری,اعتدال

تهران- ایرنا - نماینده مردم استان فارس در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار هیات دولت با ایشان ، دولت را به عمل به منویات رهبر معظم انقلاب توصیه کرد و از دولت و رییس جمهوری خواست این موارد را سرلوحه عملکرد خود قرار دهد.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری، آیت الله احمد بهشتی به عنوان دومین سخنران پیش از دستور شانزدهمین اجلاس خبرگان رهبری که صبح دوشنبه در ساختمان قدیم مجلس شورای اسلامی آغاز به کار کرد، به حوادث مهم نیمه شهریور و شهادت شهیدان رجایی و باهنر اشاره و ضمن مسالت علو درجات برای این شهیدان عزیز ، برای دولت تدبیر و امید آرزوی موفقیت کرد.

وی افزود: رییس جمهوری همانگونه که خود در شعارهای انتخاباتی فرموده اند به تناسب اعتدال حرکت کرده و اجازه ندهند برخی وزیران به بهانه اعتدال از مسیر اعتدال، خارج شوند.

نماینده مردم فارس در مجلس خبرگان رهبری همچنین درباره دغدغه های فرهنگی مقام معظم رهبری سخن گفت و از مسوولان فرهنگی نیز خواست برای نگرانی های معظم له و جامعه متدین جامعه بیش از پیش کوشیده و نگذارند جامعه اسلامی گرفتار اندیشه های فرهنگی غربی که توام با بی بند و باری و لا ابالی گری است، شود.

بهشتی به جریانات تروریستی و تکفیری در منطقه نیز اشاره و اقدامات وحشیانه این گروهک های افراطی را محکوم کرد.

شانزدهمین اجلاس دو روزه مجلس خبرگان رهبری از امروز به ریاست آیت الله سید محمود هاشمی شاهرودی آغاز به کار کرد.

سیام*9254**1572
کد N480982