نماینده آذربایجان غربی در مجلس خبرگان:

نیاز کشورهای اسلامی برگردانندن اخلاق اسلامی به بطن جامعه است

اجلاس شانزدهم

تهران- ایرنا- نماینده مردم استان آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری گفت: امروز، نیاز جهان اسلام و کشورهای اسلامی برگردانندن اخلاق اسلامی به بطن جامعه است و اگر این امر صورت نگیرد شاهد استبداد فرهنگی در جوامع اسلامی خواهیم بود.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری،حجت الاسلام و المسلمین حسن نمازی به عنوان اولین سخنران پیش از دستور شانزدهمین اجلاس خبرگان رهبری که صبح دوشنبه در ساختمان قدیم مجلس شورای اسلامی آغاز به کار کرد، با تشکر از توصیه های داهیانه رهبر معظم انقلاب به دولت، برای رییس جمهوری و هیات دولت در اجرای مسایل مطرح شده از سوی مقام معظم رهبری آرزوی موفقیت کرد.

نماینده مردم استان آذربایجان غربی در مجلس خبرگان با بیان روایاتی از حب دنیا و مذموم بودن آن سخن ادامه داد: طبق فرمایش امیرالمومنین (ع) وقتی حب دنیا در راس امور انسان قرار گرفت، انجام هر عملی برای حفظ جایگاه دنیایی، توجیه پذیر خواهد شد.

نمازی، فساد، رکود، تورم، عدم بهره وری، اعتیاد، رشوه و خود محوری را محصول حب دنیا دانست و افزود: دنیا، امروز گرفتار دنیاپرستانی است که ثمره و محصول حب دنیا و توجیه منکرات برای دستیابی به اهداف شوم است.

شانزدهمین اجلاس دو روزه مجلس خبرگان رهبری از امروز به ریاست آیت الله سید محمود هاشمی شاهرودی آغاز به کار کرد.

سیام*9254**1572
کد N480963