واکنش نماینده تهران به نتیجه انتخابات هیئت رئیسه شورای شهر: ثمره همگرایی اصول‌گرایان بود

تسنیم نوشت:

نماینده مردم تهران با بیان اینکه باید همه گروه‌های اصولگرا از انتخابات هیئت رئیسه شورای شهر درس بگیرند، گفت: پیروزی رقیب در انتخابات ریاست‌جمهوری، از جنس گفتمانی نبود چراکه با وحدت نیروهای ارزشی پیروزی برای اصولگرایان حاصل می‌شد.

فاطمه آلیا عضو کمیسیون شوراهای مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به پیروزی اصولگرایان در انتخابات هیئت رئیسه انتخابات شورای شهر، گفت: نتیجه انتخابات هیئت رئیسه ثمره اتحاد و همگرایی اصول‌گرایان است که با توجه به شرایط موجود توانستند با اتحاد و نزدیکی بیشتر به موفقیت برسند.

وی با بیان اینکه پیروزی اصولگرایان در انتخابات هیئت رئیسه شورای شورای نشان داد، رمز پیروزی اصولگرایان وحدت و همدلی است، تصریح کرد: در انتخابات ریاست‌جمهوری، ما نتوانستیم همدلی و وحدت داشته باشیم؛ بدون تردید باید بگویم که پیروزی رقیب در انتخابات ریاست‌جمهوری، از جنس گفتمانی نبود چرا که اگر اصولگرایان و نیروهای ارزشی می‌توانستند روی اصول و مبانی وحدت کنند، موفقیت حاصل می‌شد.

آلیا با بیان اینکه رویکرد جامعه اقبال به نیروهای ارزشی و وفادار به انقلاب اسلامی است، تاکید کرد: امیدواریم تمام گروه‌های اصولگرا و ارزشی از انتخابات هیئت رئیسه شورای شهر درس گرفته و در آینده برای وحدت مطلوب، از خودگذشتگی کنند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه وحدت و همدلی بین نیروهای ارزشی و انقلابی بیش از پیش شده است، گفت: در بحث استیضاح وزیر علوم، همه دیدند که گروه‌های اصولگرا برای دفاع از ارزش‌های چگونه متحد شده‌اند؛ اگر وحدت و همدلی اصولگرایان ارزشی در مجلس نبود، قطعاً آقای فرجی‌دانا استیضاح نمی‌شد.

 

23503

کد N480883