ترقی:

طرح نبش مضجع پیامبر(ص)در تداوم پروژه حمایت از تروریست‌های منطقه است

رژيم صهيونيستي,آمريكا,پيامبر اكرم ص

رییس مرکز امور بین‌الملل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به طرح وهابیون برای نبش مضجع مطهر پیامبر (ص)، اظهار کرد: این افراد در تلاشند تا با اقدامات خود حواس مسلمانان را نسبت به خود مشغول کنند و آنها را از مقابله با صهیونیسم بین‌الملل و آمریکا حامی تروریسم و صهیونیسم منحرف نمایند.

حمیدرضا ترقی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به طرح وهابیون عربستان برای نبش آرامگاه مطهر پیامبر (ص) خاطرنشان کرد: متاسفانه تاکنون عوامل رژیم عربستان و علمای وهابی این کشور گام‌های بسیاری در جهت پاک کردن شناسنامه تاریخی اسلام و از بین بردن هویت تاریخی اسلام در مکه و مدینه برداشته‌اند.

رییس مرکز امور بین‌الملل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به اعتراضات علمای اسلام و جهان نسبت به اقدامات عربستان، اظهار کرد: امروز نیز که به مکه و مدینه رفته‌اند و قصد محو آثار تاریخ پیامبر و انقلاب اسلامی را دارند چنانچه دولت عربستان و علمای وهابی بخواهند به مرقد مطهر پیامبر بزرگوار صدمه‌ای وارد کنند دشمنی و قیام مسلمانان جهان را علیه خود آغاز می‌کنند.

این فعال سیاسی با تاکید بر اینکه رژیم عربستان با این اقدام خود شورش و قیام همه مسلمانان جهان را علیه خود رقم خواهد زد، گفت: طبیعتا باید از این پس منتظر حجم وسیع و گسترده‌ای از اعتراضات مسلمانان علیه این طرح علمای وهابیت باشیم.

ترقی اضافه کرد: مردم همان‌طور که در برابر اقدامات گروه‌های تروریستی همچون داعش که از همین علمای وهابی عرب الهام گرفته بودند و دست به تخریب اماکن مقدس اعم از مساجد و آرامگاه‌های شخصیت بزرگ اسلام در عراق و سوریه زدند، ایستادند امروز نیز در مقابل این کار ایستادگی و آن را محکوم می‌کنند.

رییس مرکز امور بین‌الملل حزب موتلفه اسلامی در ادامه با بیان اینکه طرح نبش قبر پیامبر(ص) در تداوم پروژه حمایت از تروریست‌های داعش و سایر تروریست‌ها در منطقه خاورمیانه و کشورهای اسلامی است، اظهار کرد: وهابیون در تلاشند تا با اقدامات خود هم زمینه اختلاف و درگیری میان مسلمانان را افزایش دهند و هم با اقدامات خود حواس مسلمانان را نسبت به خود مشغول کنند و آنها را از مقابله با صهیونیسم بین‌الملل و آمریکا حامی تروریسم و صهیونیسم منحرف نمایند.

وی در پایان با تاکید بر اینکه مشغول کردن جهان اسلام، مانع وحدت مسلمانان است، خاطرنشان کرد: مشغول کردن جهان اسلام نسبت به خود عامل جلوگیری از رشد و پیشرفت جهان اسلام و مانع وحدت و انسجام میان مسلمانان جهان است.

انتهای پیام

کد N480680