نطق آیت الله بهشتی در مجلس خبرگان: رئیس جمهور اجازه ندهند برخی وزیران از مسیر اعتدال، خارج شوند

فارس نوشت:

نماینده مردم استان فارس در مجلس خبرگان رهبری گفت: رئیس جمهور محترم هماهنگونه که خود در شعارهای انتخاباتی خود فرموده‌اند به تناسب اعتدال حرکت کرده و اجازه ندهند برخی وزیران به بهانه اعتدال از مسیر اعتدال، خارج شوند.
آیت‌الله احمد بهشتی نماینده مردم استان فارس در مجلس خبرگان رهبری دومین ناطق پیش از دستور شانزدهین اجلاسیه خبرگان در سخنان خود به حوادث مهم نیمه شهریور و شهادت شهیدان رجایی و باهنر اشاره و ضمن مسئلت علو درجات برای این شهیدان عزیز، برای دولت تدبیر و امید آرزوی موفقیت کرد.


بهشتی سپس با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار هیئت دولت با ایشان، دولت محترم را به عمل به منویات رهبری معظم، توصیه کرد و در ادامه، 15 توصیه راهبردی رهبر معظم انقلاب را یاد آور و از دولت و رئیس جمهور محترم خواست این موارد را سرلوحه عملکرد خود قرار دهد و گفت: رئیس جمهور محترم هماهنگونه که خود در شعارهای انتخاباتی خود فرموده‌اند به تناسب اعتدال حرکت کرده و اجازه ندهند برخی وزیران به بهانه اعتدال از مسیر اعتدال، خارج شوند.


او همچنین پیرامون دغدغه های فرهنگی مقام معظم رهبری سخن گفت و از مسؤلان فرهنگی خواست برای نگرانی های معظم له و جامعه متمدین جامعه بیش از پیش کوشیده و نگذارند جامعه اسلامی گرفتار اندیشه های فرهنگی غربی که توأم با بی بند و باری و لا ابالی گری است، شود.

 

بهشتی در پایان به جریانات تروریستی و تکفیری در منطقه اشاره و اقدامات وحشیانه این گروهک های افراطی را به شدت محکوم کرد.

 


45231

 

کد N479848