حقی با ایلنا مطرح کرد؛

برگزاری اردوی تابستانی حزب مردم‌سالاری در شهرستان ماسال

سیاست داخلی

بررسی عملکرد یک ساله دولت یازدهم و نحوه تعامل دولت و اصلاح‌طلبان از موضوعاتی است که قرار است در نشست سالانه و در کمیته‌های جداگانه حزب مردم‌سالاری بررسی شود.

رئیس کمیته اجرایی حزب مردم سالاری گفت: بررسی عملکرد یک ساله دولت یازدهم و نحوه تعامل دولت و اصلاح‌طلبان از موضوعاتی است که قرار است در نشست سالانه و در کمیته‌های جداگانه حزب مردم‌سالاری بررسی شود.


محمدرضا حقی رئیس کمیته اجرایی حزب مردم سالاری در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اعلام کرد: روزهای پنجشنبه 12 و جمعه 13 شهریور در دوازدهمین اردوی تابستانی این حزب که در شهرستان ماسال استان گیلان برگزار می‌شود، قرار است برنامه‌های راهبردی و سیاست‌های محوری و طرح انتخاباتی حزب مردم‌سالاری برای مجلس دهم مورد بحث و بررسی قرار گیرد.


عضو شورای مرکزی حزب مردم سالاری افزود: در این اردو که علاوه بر دبیر کل و اعضای شورای مرکزی و دبیران شعب استانی حدود 150 نفر از دبیران شعب شهرستانی نیز حضور دارند، تاریخ و برنامه‌های کنگره سیزدهم حزب مردم‌سالاری و همچنین برنامه‌های این حزب در اجتماعات و همایش‌های استانی به تصویب شرکت کنندگان در اردو خواهد رسید.


این عضو دفتر سیاسی حزب در پایان افزود: بررسی عملکرد یک ساله دولت یازدهم و نحوه تعامل دولت و اصلاح‌طلبان نیز از دیگر موضوعاتی است که قرار است در این نشست سالانه و در کمیته‌های جداگانه بررسی شود.

کد N478679