وزیر دفاع:

رژیم غاصب صهیونیستی دیگر پیروز هیچ جنگی نخواهد بود

سیاست داخلی,سردار دهقان

هرگونه ماجراجویی جدید از سوی رژیم صهیونیستی در منطقه، بی‌تردید این رژیم جعلی را به پایان عمر ننگین و سراسر خباثت و جنایتش نزدیكتر و عزم و قدرت مقاومت را برای پاسخگویی به شرارت‌های این رژیم افزون‌تر خواهد كرد.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: رژیم غاصب صهیونیستی دیگر پیروز هیچ جنگی نخواهد بود و حتی دیگر قدرت اتخاذ تصمیم برای ورود به یك جنگ جدید را ندارد و لفاظی‌های تهدید‌آمیز آنان نیز در حد یك بلوف سیاسی است.

به گزارش ایلنا، حسین دهقان در جلسه شورای راهبردی وزارت دفاع طی سخنانی با اشاره به مقاومت توصیف‌ناپذیر و پیروزی شورانگیز مردم غزه در جنگ 51 روزه بیان کرد: شكست مفتضحانه و ذلت‌بار رژیم صهیونیستی در واقع شكست سیاست‌های آمریكا در منطقه است و زمان آن رسیده كه آمریكایی‌ها واقعیت‌های منطقه را بپذیرند و ضمن پرهیز از مداخله‌جویی و عدم حمایت از صهیونیسم و تروریسم خود را از گردابی كه صهیونیست‌ها برای آنان فراهم كرده‌اند نجات دهند.

وزیر دفاع، با اشاره به اذعان رسانه‌های رژیم صهیونیستی مبنی بر اینكه دوران پیروزی‌های اسرائیل به سرآمده است گفت: امروز مقاومت از قابلیت‌ها و توانمندی‌هایی برخوردار است كه می‌تواند در برابر هرگونه تهدیدی از سوی رژیم صهیونیستی از موضع برتر برخورد و اهداف و خواسته‌های خود را عملی كند.

دهقان درادامه گفت:مقاومت 51 روزه مردم غزه مسایل دیگری را نیز آشكارتر كرد كه عبارتند از بی‌تفاوتی سازمان‌های بین‌المللی نسبت به نسل‌كشی رژیم صهیونیستی در غزه، برخوردهای دوگانه آمریكا و حمایت بی‌قید و شرط و همه‌جانبه از رژیمی كه ابتدایی‌ترین حقوق انسانی را به بدترین و فجیح‌ترین شكل ممكن پایمال می‌كند.

وی افزود:نبرد شجاعانه رزمندگان سلحشور فلسطینی با متجاوزین رژیم صهیونیستی و مقاومت دلیرانه مردم غزه در برابر شدیدترین حملات هوایی، موشكی و توپخانه‌ای رژیم كودك‌كش صهیونیستی و وادار كردن آنان به عقب‌نشینی و پذیرش خواسته‌های مردم غزه، این درس تاریخی را تكرار كرد كه با توكل به خدا و مقاومت و ایثار می‌توان بر مجهزترین تجهیزات و سلاح‌ها غلبه كرد و شكست و ذلت را بر دشمن تحمیل كرد.

وزیر دفاع تصریح كرد:هرگونه ماجراجویی جدید از سوی رژیم صهیونیستی در منطقه، بی‌تردید این رژیم جعلی را به پایان عمر ننگین و سراسر خباثت و جنایتش نزدیكتر و عزم و قدرت مقاومت را برای پاسخگویی به شرارت‌های این رژیم افزون‌تر خواهد كرد.

دهقان،سرنوشت رژیم صهیونیستی، داعش، منافقین و گروههای افراطی و خشونت‌طلب را كه در یك جبهه بر علیه انسانیت و پیروان ادیان الهی می‌جنگند را سرنوشتی بدتر از صدام حسین توصیف كرد و گفت: به بركت بیداری، هوشیاری و مقاومت مردم منطقه زمان فروپاشی و اضمحلال كامل آنان نزدیك است.

وزیر دفاع در پایان با تجلیل و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای حماسه آفرین غزه گفت: خون این شهدای مظلوم، طومار رژیم صهیونیستی را در هم خواهد پیچید و فلسطین و قدس شریف را از لوث وجود آنان پاك خواهد كرد.

کد N478203