پیام دریادار سیاری:

عطر بی‌مثال رزمندگان پدافند هوایی همیشه لبریز است

نیروهای مسلح

فرمانده نیروی دریایی ارتش طی پیامی به مناسبت فرارسیدن سالروز پدافند هوایی ارتش این روز را تبریک گفت.

به گزارش خبرگزاری مهر، فرمانده نیروی دریایی ارتش طی پیامی به مناسبت فرارسیدن سالروز پدافند هوایی ارتش این روز را تبریک گفت.

متن این پیام به شرح ذیل است:

عطر بی‌مثال رزمندگان پدافند هوایی، این شجاعان و محافظان سرافراز و  غیور پهنه‌ آسمان پاک کشورمان، همیشه لبریز است.

امروز، معابر نفوذی هوایی مد نظر دشمنان خبیث، با چشم همیشه بینا و بیدار و گوش همیشه شنوا و هوشیار و با ایجاد لایه‌های دفاعی مستحکم و غیرقابل نفوذ و  کشف راه های مبتکرانه دفع آفند سایبری متخاصمین، به دور از چشمان تیزبین پدافند هوایی قهرمان نخواهد بود.

در هشت سال دفاع مقدس نیز، نیروی هوایی و دریایی با همراهی و پیشتازی پدافند هوایی بود که توانستند منابع و شریان‌های اقتصادی و مرز و بوم کشور را از گزند دشمن حفظ نمایند.

امروز هم این نیروی متخصص با استفاده از پتانسیل داخلی و تجمیع توان نیروهای مخلص خود، توانسته با عبور از مرزهای مطلوب فناوری دنیا در تامین نیازهای پدافند هوایی به خودکفایی نائل گردد و ثابت کرده که نه تنها تحریم‌های اعمال شده تهدیدی برای کشورمان نبوده بلکه فرصتی مغتنم در شکوفایی و خودباوری و تحقق شعار «ما می‌توانیم» باشد.

فرماندهی معظم کل قوا(مدظله العالی) در مورد اهمیت پدافند هوایی فرمودند: «امروز بخش پدافند جزو مؤثرترین بخش‌های همه دستگاه‌های نظامی کشور برای دفاع از عزت، استقلال و سربلندی ملت ایران است، که جز با همت و اراده و اعتماد به نفس و توکّل به خدا و کار خستگی‌ناپذیر، این قله های بلند را نمی شود فتح کرد. باید بطور جد همه نیروها به پدافند هوایی بپردازند و تقویت و پشتیبانی از پدافند را در اولویت اول خود قرار دهند و این یک اولویت واقعی است.»

ضمن عرض تبریک روز پدافند هوایی، دعا و رهنمود زیبای فرماندهی معظم کل قوا را در خصوص دلاورمردان پدافند هوایی تقدیم این عزیزان می‌دارم که  فرمودند: «خداوند همه شما کارکنان شجاع پدافند هوایی را موفق بدارد؛ پدافند خیلی مهم است؛ باید خیلی مراقبت و هوشیاری داشته باشید و پدافند را  تعالی بدهید و پیش ببرید؛ همه شما جوان و با انگیزه و با استعداد هستید خدا هم کمکتان میکند، انشاءالله زنده باشید.» اینجانب نیز از درگاه لایزال الهی، توفیق و سربلندی همه همرزمان سلحشورم را در آن نیروی الهی به منظور پاسداری از آسمان ولایت و سقف آبی ایران اسلامی، در شعاع پرمهر حضرت ولی عصر (عج) و نایب بر حقش فرماندهی معظم کل قوا(مدظله العالی) مسألت می‌نمایم.