از سوی ناحیه حضرت ولیعصر سپاه محمد رسول الله؛

نهمین جشنواره بین المللی وبلاگ نویسی رضوی برگزار می‌شود

در آستانه فرا رسیدن میلاد با سعادت هشتمین اختر تابناک آسمان ولایت و امامت و به مناسبت دهه کرامت مراسم اختتامیه نهمین جشنواره بین المللی وبلاگ نویسی رضوی به همت ناحیه حضرت ولیعصر (عج) سپاه حضرت محمد رسول ا... (ص) تهران بزرگ می شود.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،مراسم تجلیل از برگزیدگان نهمین جشنواره بین المللی وبلاگ نویسی رضوی با حضور نفرات راه یافته به مرحله نهایی و برتر در آستانه ی میلاد فرخنده امام هشتم شیعیان حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) و همزمان با دهه کرامت روز چهارشنبه (12 شهریور) برگزار می شود.

علی کوثری دبیر نهمین جشنواره بین المللی وبلاگ نویسی رضوی با اعلام این خبر اظهار داشت: در این جشنواره حدود 450 وبلاگ نویس از کشور اسلامی ایران و 50 وبلاگ نویس از کشور های اروپا ، آمریکا، آفریقا و آسیا شرکت کردند که 3 نفر از افراد برتر خارجی و 8 نفر از وبلاگ نویسان برتر جمهوری اسلامی تجلیل خواهند شد.

وی افزود : نهمین جشنواره وبلاگ نویسی رضوی با موضوعیت سبک زندگی امام رضا (ع) از آذر 92 همزمان با میلاد حضرت امام موسی کاظم (ع) آغاز شد که با استادی و داوری اساتید حوزه علمیه حضرت موسی بن جعفر(ع) از نظر محتوایی و با کارشناسی فنی کارشناسان فضای مجازی ناحیه حضرت ولیعصر (عج) سپاه تهران بزرگ برترین های این جشنواره معرفی و در مراسم تجلیل از برگزیدگان به نفرات برتر جوایزی اهدا خواهد شد.

دبیر جشنواره بین المللی وبلاگ نویسی رضوی تصریح کرد: در این جشنواره که به همت بنیاد فرهنگی هنری رضوی و ناحیه مقاومت حضرت ولیعصر (عج) سپاه تهران بزرگ برگزار می گردد از 88 برگزیده ملی تقدیر می گردد که جوایز نفرات برگزیده به نشانی خودشان ارسال می گردد و از هشت نفر به میمنت هشتمین امام معصوم شیعه به صورت حضوری تجلیل می شود.

وی خاطر نشان کرد: این جشنواره به همت بنیاد رضوی در نه دوره برگزار شده که برای دومین بار پیاپی افتخار برگزاری آن به بسیجیان ناحیه حضرت ولیعصر(عج) واگذار شده است که علاوه بر کشور های آمریکا، انگلیس، آرژانتین، اسپانیا، پرتغال وبلاگ نویسان آفریقای جنوبی، ترکیه، عراق، لبنان، برزیل، افغانستان، سوئد و پاکستان نیز حضور داشتند که نفر اول این جشنواره از کشور پاکستان و نفر دوم از کشور سوئد و سومین برگزیده از کشور برزیل انتخاب شدند.

انتهای پیام

کد N476629