معاون سیاسی اداره‌ی عقیدتی سیاسی نهاجا:

تمام مسلمانان دنیا باید در برابر رژیم صهیونیستی مقاومت کنند

سیاست داخلی

باوجود حمایت گسترده ی کشورهای منطقه،کشورهای فرامنطقه ای استعمارگر و در راس آنان آمریکا، و حمایت سازمان های بین المللی، رژیم صهیونیستی نتوانست به هیچ یک از اهداف خود دست یابد.

رسولی معاون سیاسی اداره ی عقیدتی سیاسی نهاجاگفت: تمام مسلمانان باید در برابر تجاوز رژیم صهیونیستی ایستادگی کنند.

به گزارش ایلنا،حجت الاسلام و المسلمین رسولی در نشست آگاه سازی سیاسی در حمع فرماندهان و کارکنان پایگاه شهید حسینی بیرجند با اشاره به حملات 50 روزه ی رژیم صهیونیستی به نوار غزه گفت: ملت های مسلمان به ویژه مسلمانان غزه و نیروهای مقاومت باید با توکل به خدا و توسل به ائمه ی معصوم(ع) از ارزش های الهی در برابر فتنه ها و تجاوز رژیم صهیونیستی دفاع کنند.

وی افزود: براساس وعده ی خداوند پیروزی از آنِ مستضعفان عالم است.

معاون سیاسی نیروی هوایی ارتش با اشاره به تلاش تل آویو در جلب حمایت بین المللی ادامه داد: باوجود حمایت گسترده ی کشورهای منطقه،کشورهای فرامنطقه ای استعمارگر و در راس آنان آمریکا، و حمایت سازمان های بین المللی، رژیم صهیونیستی نتوانست به هیچ یک از اهداف خود دست یابد.

حجت الاسلام رسولی خاطرنشان کرد: رژیم صهیونیستی به عنوان رژیم کودک کش در افکار دنیا مطرح شد و هر روز شاهد راه پیمایی و اعلام انزجار ملت ها از این رژیم ددمنش هستیم.


وی تصریح کرد: در این میان تنها ایران بود که به حمایت از مقاومت و مردم مظلوم فلسطین چندین همایش بین المللی برگزار کرد و در برابر زیاده خواهی اسراییل ایستاد.

کد N476392