یک کارشناس حوزه مسجد:

استکبارستیزی مساجد دلیل تخریب این مکان مقدس است

مساجد,مركز رسيدگي به امور مساجد,مسجد

یک کارشناس حوزه مساجد گفت: رژیم صهوینیستی معنویت و استکبارستیزی مساجد را درک کرده و به همین دلیل این مکان مقدس را تخریب می‌کند.

یک کارشناس حوزه مساجد گفت: رژیم صهوینیستی معنویت و استکبارستیزی مساجد را درک کرده و به همین دلیل این مکان مقدس را تخریب می‌کند.

حجت‌الاسلام والمسلمین حسین منتظری در گفت‌وگو با خبرنگار دین و اندیشه خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره وظیفه مسلمانان در قبال آزادی مسجدالاقصی و قدس شریف اظهار کرد: اعتراض به جنایت اسرائیل غاصب و مطرح کردن آرمان آزادی مسجدالاقصی از مهم‌ترین وظیفه مسلمانان جهان در قبال این مکان مقدس به شمار می‌رود.

وی تصریح کرد: فراموش کردن این آرمان خواست رژیم صهیونیستی و آمریکا است آنها با تلاش در جهت فراموشی آرمان آزادی قدس شریف به دنبال آسیب وارد کردن به ماهیت اسلام ناب محمدی (ص) هستند.

این کارشناس حوزه مسجد گفت: مبارزه انقلاب اسلامی ایران با رژیم صهیونیستی عامل دشمنی آمریکا و دنیای غرب با ملت ایران است. یکی از مهم‌ترین عوامل دشمنی آمریکا و رژیم صهیونیستی با ایران اسلامی در کنار ولایت فقیه دشمنی با اسرائیل است که تداوم این مسئله در 30 ساله گذشته خشم آن‌ها را برانگیخته است.

منتظری افزود: خلع سلاح مقاومت خیال خام صهیونیست‌ها است و مقاومت مردمی فلسطین تا آزادی قدس شریف دست از مبارزه برنخواهد داشت.

این کارشناس حوزه مسجد، ترس رژیم صهیونیستی از مساجد را عامل تخریب‌های اخیر این مکان مقدس از سوی آن‌ها دانست و اظهار کرد: اسرائیل به خوبی با حقیقت استکبارستیزی و معنویت مساجد آشناست به همین دلیل به تخریب این مکان مقدس می‌پردازد.

منتظری در پایان گفت: مردم فلسطین با مقاومت و ایستادگی بار دیگر این مساجد را بازسازی می‌کنند و با پرورش انسان‌های صالح و مقاوم طومار نابودی اسرائیل جنایتکار را امضا خواهند کرد.

انتهای پیام

کد N475050