هنیه: ملت فلسطین در تمام عرصه‌ها پیروز جنگ غزه بود

معاون رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) تاکید کرد که جنگ 51 روزه غزه نبردی تاریخی بود که ملت فلسطین توانست طی آن یک پیروزی بزرگ را به دست آورد و تأثیرات این پیروزی تا مدت‌ها باقی خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اسماعیل هنیه، معاون رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در مراسم گرامیداشت شهدای اصحاب رسانه در جریان جنگ غزه تأکید کرد که ملت فلسطین در تمامی عرصه‌های نظامی، سیاسی، اخلاقی و رسانه‌ای پیروز جنگ غزه بود.

هنیه افزود: مقاومت با عملکرد موفق خود تمامی جهانیان را شگفت‌زده کرد و دوست و دشمن به توان و قدرت بالای آن اعتراف کردند.

وی سه مسأله را در پیروزی غزه در جنگ 51 روزه تأثیرگذار دانست و ادامه داد: نخست عملکرد مقاومت در میدان نبرد، دوم ثبات و پایداری مثال زدنی ملت که رمز پیروزی بود و سوم پایداری سیاسی هیات مذاکره کننده که کمتر از نبرد در میدان جنگ نبود.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، اسماعیل هنیه تصریح کرد که ملت فلسطین به فضل رسانه های حامی مقاومت و اطلاع رسانی دقیق و قدرتمند توانست در عرصه رسانه نیز بر دشمن پیروز شود.

هنیه اظهار داشت: اصحاب رسانه در غزه با اطلاع رسانی دقیق و صادقانه خود کاری کردند که رسانه های جهانی تمامی اخبار و حوادث جنگ غزه را با استناد به آن ها منتشر کنند تا جایی که بسیاری از رسانه های صهیونیستی نیز برای انتشار اخبار خود به رسانه های فلسطینی استناد می کردند.

وزارت اطلاع‌رسانی در غزه مراسمی را به منظور یادبود شهدای اصحاب رسانه در جریان جنگ 51 روزه غزه برگزار کرد. در این جنگ 18 تن از اصحاب رسانه به شهادت رسیدند و شمار زیادی هم مجروح شدند.

انتهای پیام

کد N474927