بیانیه جمعیت دفاع از ملت فلسطین؛

مقاومت در غزه نشان داد که هیبت اسرائیل پوشالی است

احزاب و تشکلها

جمعیت دفاع از ملت فلسطین پیروزی بزرگ ملت فلسطین را بر اسرائیل به این ملت رشید تبریک گفته و آنان را به تداوم وحدت حاصله از این مقاومت تا پیروزی نهایی دعوت می کند.

به گزارش خبرگزاری مهر، جمعیت دفاع از ملت فلسطین با صدور بیانیه ای پیروزی مقاومت اسلامی در غزه را تبریک گفت.
 
در این بیانیه آمده است:
 
فلسطین قطعا آزاد خواهد شد و در این تردیدی نیست،جنگ اخیر غزه شاخصی دیگر بر نابودی نزدیک اسرائیل و آزادی قریب الوقوع فلسطین است. اشغالگران از سال 2000 میلادی در سراشیبی اضمحلال قرار گرفته اند و در هر اقدام نظامی خود شکستی تلخ تر از گذشته را تجربه می کنند.
 
طوبی ملت مقاوم فلسطین را و غزه ی قهرمان را که ایستادند تا ثمره ی ایستادگی در برابر ستم را چشیده و شاهد پیروزی را در آغوش گیرند. مقاومت در فلسطین و غزه، چهارمین شکست در جنگی تمام عیار را بر رژیم اشغالگر قدس تحمیل کردند و نشان دادند که هیبت اسرائیل پوشالی است و اسرائیل نابود شدنی است. چرا که فلسطین عزت مقاومت را برگزیده است و مقاومت نشان داده که تنهاراه رهایی از ستم صهیونیستی است.
 
جمعیت دفاع از ملت فلسطین این پیروزی بزرگ ملت فلسطین را بر اسرائیل به این ملت رشید تبریک گفته و آنان را به تداوم وحدت حاصله از این مقاومت تا پیروزی نهایی دعوت می کند چرا که دشمن صهیونیستی همانگونه که خود اعلام کرده در تلاش است انتقام این شکست در عرصه نظامی را در عرصه سیاسی و دیپلماسی جبران کند و اجازه ندهد شیرینی این پیروزی در کام ملت مقاوم فلسطین و امت اسلامی و ملل آزاده خواه جهان ماندگار شود.