یک عضو فراکسیون اصول‌گرایان رهروان ولایت:

رفتار دولت در مجموع عاقلانه و مدبرانه بوده است

دولت

یک عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت گفت: در ارزیابی کلی از کار دولت می‌توان گفت طی یک سال گذشته رفتار عاقلانه و مدبرانه‌ای داشته است اما نمی‌توان گفت به همه آنچه که وعده داده بود عمل کرده است.

محمد علی عبدالله‌زاده در گفت‌و‌گو با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: ارزیابی عملکرد دولت باید با توجه به عملکرد گذشته و شرایط تحویل داده شده به دولت یازدهم تحلیل شود.

وی با ارزیابی عملکرد دولت در حوزه سیاست خارجی و بین‌الملل گفت: در این حوزه رفتار دولت مبتنی بر رفتار و منش معقولانه و حساب شده با رویکرد پرهیز از تنش و با تکیه بر تامین منافع ملی دنبال شد.

نماینده مردم فردوس و طبس تصریح کرد: در حوزه اقتصادی باید گفت در گذشته آنقدر تصمیمات غلط و احساسی گرفته شد که حل آن‌ها طی مدت یک سال امکان‌پذیر نبود اما با این وجود ثبات نسبی در حوزه اقتصادی به‌وجود آمده است.

عبدالله‌زاده تاکید کرد: در عرصه اقتصادی به ثبات نسبی رسیده‌ایم اما این ثبات کافی نیست. مردم پس از یک سال هنوز از نظر اقتصادی و معیشتی رضایت ندارند.

وی یادآور شد: در صورت تصویب بسته خروج از رکود دولت شاید بتوان به بهبود شرایط اقتصادی کشور امیدوار شد.

یک عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت با مثبت ارزیابی کردن عملکرد دولت در حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی گفت: دولت در حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی با گروه‌ها و اقوام و اصناف مختلف مردم توانست تا حدودی ارتباط خوبی بگیرد اما نباید فراموش کرد که در حوزه فرهنگی تهدیدهای جدی وجود دارد البته این تهدیدات با تقویت تعاملات مثبت با طبقات مختلف اجتماعی قابل کنترل است.

انتهای پیام

کد N472805