بیانیه حزب موتلفه اسلامی؛

پیروزی سومین مقاومت فلسطین نویدبخش آزادی قدس شریف در آینده نزدیک است

احزاب و تشکلها

در بیانیه حزب موتلفه اسلامی آمده است؛ امروز دیگر ملت مظلوم فلسطین دوستان واقعی و دشمنان خود را شناخته و نتیجه مقاومت و ایستادگی مجاهدانه بر آرمان‌های فلسطین را چشیده است، این پیروزی نوید بخش آزادی قدس شریف در آینده نزدیک است.

به گزارش خبرگزاری مهر، حزب موتلفه اسلامی به مناسبت پیروزی مقاومت اسلامی در غزه بیانیه ای صادر کرد.

در بیانیه حزب موتلفه اسلامی به مناسبت سومین پیروزی مقاومت فلسطین آمده است؛

مقاومت اسلامی فلسطین بار دیگر با اتکاء به ایمان به خدا و اراده ملت فلسطین برای غلبه بر دشمن صهیونیستی و کسب آزادی و استقلال، علی‌رغم حمایت گسترده قدرت‌های سلطه‌گر و مجامع بین‌المللی از جنایات صهیونیست‌های ددمنش و اشغالگر و خیانت اعراب سازشکار و مزدور غرب با کمک جبهه مقاومت اسلامی منطقه توانست طعم تلخ شکست را به صهیونیست ها بچشاند و پرچم پیروزی مقاومت را با دادن بیش از 2000 شهید و 11 هزار زخمی بر سرزمین مقدس غزه بر افراشته و خواسته های خود را بر رژیم اشغالگر قدس و در واقع بر حامیان بین المللی او تحمیل نماید.

امروز دیگر ملت مظلوم فلسطین دوستان واقعی و دشمنان خود را شناخته و نتیجه مقاومت و ایستادگی مجاهدانه بر آرمان‌های فلسطین را چشیده است، این پیروزی نوید بخش آزادی قدس شریف در آینده نزدیک است.

رزمندگان مقاومت با رعایت اخلاق و ادب و مهارت مبارزه دست جنایتکار و خون آشام و کودک کش صهیونیست را برای جهانیان رو کرده و رژیم اشغالگر قدس را نه تنها در جبهه جنگ شکست دادند بلکه تنفر عمیق ملتها را از این رژیم رقم زدند.

جنگ نا برابر صهیونیسم با ملت فلسطین با اراده و عزم راسخ مقاومت و مجاهدت حماس و جهاد اسلامی و رزمندگان قسام به نفع ملت فلسطین و مقاومت اسلامی منطقه پایان یافت و دشمنان نتوانسته اند به هیچکدام از اهداف پلید خود دست یابند.

حزب موتلفه اسلامی این پیروزی را به رهبر معظم انقلاب اسلامی جهان اسلام و ملت فلسطین بویژه مردم غزه و کرانه باختری رود اردن ، خانواده شهدا و مجروحین این جنگ تبریک گفته و آرزومند است با اجرای مفاد توافقنامه به مسیر رشد و توسعه و عمران و آبادانی و آسایش و سلامت مردم و کودکان مظلوم غزه باز و هموار شود.

ملت ایران تا محو اسرائیل و آزادساری قدس در کنار ملت فلسطین خواهد بود.

وانصروا من الله

حزب موتلفه اسلامی