در تماس‌های تلفنی؛

وزیر دفاع پیروزی بزرگ مقاومت را به رمضان عبدالله و خالد مشعل تبریك گفت

دولت,سردار حسین دهقان

این مقاومت و پیروزی بزرگ نوید بخش تحقق آرمان ملت فلسطین و همه مسلمانان جهان یعنی آزادی قدس شریف و پاك شدن سرزمین فلسطین از لوث وجود صهیونیست های اشغالگر و جنایت كار است.

وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران در تماس‌های تلفنی جداگانه با رمضان عبدالله دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین و خالد مشعل رئیس دفتر سیاسی حماس با تبریک پیروزی بزرگ مقاومت بر رژیم غاصب صهیونیستی، گفت.


به گزارش ایلنا،سردارحسین دهقان،در تماس های تلفنی با رمضان عبدالله دبیر كل جنبش جهاد اسلامی فلسطین و خالد مشعل رئیس دفتر سیاسی حماس گفت: این پیروزی موجب عزت و افتخار برای جهان اسلام و همه كسانی است كه در تحقق آن ایفای نقش كرده‌اند.

دهقان تاكید كرد؛با همین عزم و اراده ای كه در مقاومت 51 روزه ظهور و بروز یافت،مردم غزه قادر خواهند بود ویرانی‌های ناشی از تهاجم وحشیانه رژیم صهیونیستی را هر چه سریع تر بازسازی و ترمیم كنند.

وزیر دفاع در این گفت‌و‌گوی تلفنی تصریح كرد: این مقاومت و پیروزی بزرگ نوید بخش تحقق آرمان ملت فلسطین و همه مسلمانان جهان یعنی آزادی قدس شریف و پاك شدن سرزمین فلسطین از لوث وجود صهیونیست های اشغالگر و جنایت كار است.


دبیر كل جنبش جهاد اسلامی و رئیس دفتر سیاسی حماس نیز،در این گفت و گوی تلفنی با تشكر و قدردانی ویژه از كمك ها و حمایت های همه جانبه جمهوری اسلامی ایران كه نقش مهمی در پیروزی های مردم فلسطین داشت، بر تداوم این حمایت ها و تلاش برای تقویت هرچه بیشتر جبهه مقاومت در برابر رژیم صهیونیستی تاكید كردند و این پیروزی را متعلق به همه مسلمانان جهان دانستند.

 

کد N471805