۰
عضو هیات رییسه مجلس در گفت‌وگو با ایلنا:

استیضاح وزیر آموزش و پروش تحویل هیات رییسه نشده است

  • ۱۰بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
مجلس

با وجود آنکه از یک ماه پیش استیضاح کنندگان وزیر آموزش و پرورش اعلام کرده بودند که طرح این استیضاح به هیات رییسه داده شده است اما یک عضو هیات رییسه مجلس از این موضوع ابراز بی اطلاعی کرده و اعلام کرد که چیزی به دست هیات رییسه نرسیده است.

با وجود آنکه از یک ماه پیش استیضاح کنندگان وزیر آموزش و پرورش اعلام کرده بودند که طرح این استیضاح به هیات رییسه داده شده است اما یک عضو هیات رییسه مجلس از این موضوع ابراز بی‌اطلاعی کرد و گفت:‌ طرح استیضاح وزیر آموزش و پرورش به دست هیات رییسه نرسیده است.

حسین سبحانی‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در ارتباط با آخرین وضعیت استیضاح فانی وزیر آموزش و پرورش گفت: این استیضاح هنوز به هیات رییسه مجلس شورای اسلامی تحویل داده نشده است.

وی افزود: هنوز امضا کنندگان استیضاح وزیر آموزش و پرورش این استیضاح را به ما نداده‌اند و اگر در موضوع استیضاح وزیر جدی هستند باید ابتدا آن را به هیات رییسه تحویل دهند و سپس پیگیر اعلام وصول این استیضاح باشند.

گفتنی است که امضا کنندگان استیضاح وزیر آموزش و پرورش اعلام کرده بودند که این استیضاح با بیش از 50 امضا به هیات رییسه مجلس ارائه شده است.

 

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.