پرویز مشرف نخست وزیر هند را ضد اسلام و ضد پاکستان خواند

پرویز مشرف نخست وزیر هند را تهدید کرد اگر به دنبال انجام اقداماتی علیه پاکستان باشد با پیامدهای وحشتناک آن مواجه می‌شود.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران ( ایسنا) به نقل از خبرگزاری آسیا، پرویز مشرف،‌ رئیس جمهور پیشین پاکستان در مصاحبه‌ای با شبکه‌های خبری این کشور گفت: نارندرا مودی، نخست وزیر هند یک فرد ضد پاکستانی و ضد اسلام است. رویکرد مودی کاملاً نشان می دهد که او چنین فردی است و هیچ شکی در آن نیست.

ژنرال مشرف در حالی چنین اظهار نظرهایی را درباره نخست وزیر هندوستان مطرح کرده که دهلی نو و اسلام آباد به دنبال بهبود روابط خودشان و از میان برداشتن تنش‌ها هستند.

رئیس جمهور پیشین پاکستان ادامه داد: به عقیده من هیچ شکی در این مساله نیست، آنچه که در ذهن مردم هند و نخست وزیر این کشور می‌گذرد به ضرر پاکستان است. هندوها هیچ کاری نمی‌توانند برای پاکستانی‌ها انجام دهند. پاکستان یک ملت قوی است.

درهمین حال، رشید الوی، رهبر حزب کنگره هند با انتقاد از اظهار نظرهای ژنرال مشرف درباره مودی گفت، رئیس جمهور پیشین پاکستان نباید در امور داخلی هند دخالت کند.

سخنگوی حزب باهاراتیا جاناتا هند نیز با انتقاد از سخنان ژنرال مشرف گفت: مشرف چه کسی است که چنین اظهارنظرهایی را درباره رهبری هند به زبان می‌آورد؟ او دشمن صلح میان دو کشور است و کسی است که باعث جنگ کارگیل میان هند و پاکستان شد.

انتهای پیام

کد N471626