استاندار تهران در جمع خبرنگاران:

دستور برای بررسی قتل دستفروش توسط ماموران شهرداری

دولت,ختم پدر ترکان

لازم است قوه قضاییه نیز در این موضوع ورود پیدا کند زیرا ماموران شهرداری به یک شهروند حمله کرده و آن را کشته‌اند و لازم است موضوع به طور جدی در آن قوه پیگیری شود/افزایش قیمت نان نیازمند مصوبه دولت می‌باشد و تاکنون دستوری در این مورد اعلام و ابلاغ نشده است.

استاندار تهران با بیان اینکه دستور بررسی قتل دستفروش توسط ماموران شهرداری را صادر کرده است، گفت: لازم است موضوع به طور جدی در قوه‌قضاییه پیگیری شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا سید حسین هاشمی استاندار تهران در حاشیه مراسم ختم پدر اکبر ترکان در جمع خبرنگاران در مورد افزایش قیمت نان گفت: این موضوع نیازمند مصوبه دولت می‌باشد و تاکنون دستوری در این مورد اعلام و ابلاغ نشده است.

وی درپاسخ به سوال خبرنگاری در خصوص کشته شدن یک دستفروش توسط ماموران شهرداری اظهار کرد: دستور داریم تا موضوع کشته شدن این شهروند در دستور کار دقیق قرار گیرد.

هاشمی اضافه کرد: لازم است قوه قضاییه نیز در این موضوع ورود پیدا کند زیرا ماموران شهرداری به یک شهروند حمله کرده و آن را کشته‌اند و لازم است موضوع به طور جدی در آن قوه پیگیری شود.

استاندار تهران در خصوص قطعی آب در شهر تهران تصریح کرد: فعلا برای تامین آب در شهر تهران مشکلی نداریم و از سد لار به وسیله دستگاه آب پمپاژ شده و مشکلی نداریم و امیدوارم با بارش‌های پاییزی کمیت منابع آب تهران جبران شود.

کد N471068