امیر اسماعیلی خبر داد:

افزایش نقاط گسترش پدافند هوایی از 3600 نقطه به 5000 نقطه در آینده نزدیک

سیاست داخلی

پهباد پری پلن (بدون نیاز به کنترل از راه دور) برای اولین بار در این رزمایش مورد استفاده قرار گرفت که با عملیات تاکتیکی موفق توسط بسیجیان شرکت کننده در رزمایش مورد اصابت قرارگرفته و منهدم شد.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) از افزایش نقاط گسترش پدافندی از 3600 نقطه به 5000 نقطه در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش ایلنا، امیر سرتیپ فرزاد اسماعیلی در جمع بسیجیان شرکت کننده در رزمایش بسیجیان کوی‌های سازمانی قرارگاه پدافند هوایی همچنین از رونمایی سامانه موشکی تلاش 3 در 31 شهریور ماه سال جاری خبر داد و گفت: سامانه موشکی تلاش 3 با برد بیش از 200 کیلومتر با موفقیت مورد آزمایش قرارگرفت است.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خطاب به بسیجیان حاضر در رزمایش اظهار داشت: شما بسیجیان که بنا به فرمایش مقام معظم کل قوا (مدظله العالی) مظلوم اما مقتدر هستید با سرنگون کردن پهباد در رزمایش امروز برای پدافند افتخار آفریدید.

فرمانده قرارگاه در مورد پهباد مورد استفاده در رزمایش توضیح داد: پهباد پری پلن (بدون نیاز به کنترل از راه دور) برای اولین بار در این رزمایش مورد استفاده قرار گرفت که با عملیات تاکتیکی موفق توسط بسیجیان شرکت کننده در رزمایش مورد اصابت قرارگرفته و منهدم شد.

یادآور می شود رزمایش یک روزه بسیجیان کوی های سازمانی قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) امروز در سواحل دریای خزر و با هدف مردمی کردن دفاع برگزار شد.

کد N470838