مدیرکل زندان‌های استان سمنان عنوان کرد

روزمرگی زندانبانان عامل حوادث اخیر در زندان‌ها

زندان,سمنان

مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان سمنان علت اصلی حوادث اخیر در زندان‌های کشور را روزمرگی کارکنان و زندانبان دانست و گفت: نباید در حد رفع تکلیف کار کنیم بلکه باید وقت خود را صرف خدمت به زندان و زندانیان کنیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه سمنان، عباسعلی عرب در یک جلسه پرسش و پاسخ با تاکید بر حفظ وحدت و انسجام در کارها خاطرنشان کرد: انسجام و وحدت در گفتار و رفتار و برطرف کردن اختلاف نظرها و ایجاد وحدت رویه در انجام امورات محوله موجب پیشگیری از حوادث ناگوار در زندان‌ها می شود.

وی در ادامه خواستار بکارگیری تعقل و درایت در امور زندانبانی شد و افزود: برقراری ارتباط خوب با زندانیان و پرهیز از وعده و وعیدهای دست نیافتنی به آنان کمک شایانی به حل مشکلات و حوادث زندانها در مواقع بحرانی می‌کند.

قدرتی معاون سلامت و اصلاح و تربیت اداره کل زندان‌های استان سمنان نیز اظهار کرد: بزرگترین شکر، شکر نعمت ولایت و بهترین شکرها دوری از گناه است؛ چرا که تشکر از خداوند و بندگان او موجب افزایش نعمت می‌شود.

در این مراسم از دست اندرکاران فعالیت های قرآنی و برگزاری مسابقات قرآنی منطقه یک کشور در سمنان با اهدای لوح تقدیر تجلیل شد.

انتهای پیام

کد N470625