غرضی در گفت‌وگو با ایلنا:

نباید با نقدهای غیرمنصفانه فرصت خدمت از دولت را گرفت

سیاست داخلی

مسئولان نباید با اختلافات خود وحدت جامعه را از بین ببرند./همانطور كه رهبری بیان كردند دولت نیز نباید به هر انتقادی پاسخ و واكنش نشان دهد.

كاندیدای انتخابات ریاست جمهوری یازدهم تاكید كرد: نباید با رفتارها و نقدهای غیرمنصفانه فرصت خدمت از دولت را گرفت و از سویی، نباید موجب از بین رفتن وحدت جامعه شود.

سیدمحمد غرضی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، با اشاره به صحبت‌های مقام معظم رهبری در دیدار با هیات دولت گفت: من به ملت ایران و دولت تبریك می‌گویم كه چنین صحبت‌های حكمت‌آموزی از زبان رهبر معظم انقلاب بیان شد.

وی با اشاره به برخی از صحبت‌های رهبر انقلاب اظهار داشت: اینكه ایشان بیان كردند كه جامعه آرامش دارد و دستاوردهای دولت در تورم در جلو رفتن است و 15 توصیه‌ای كه به دولت داشتند، مورد اجماع و توافق دولت و جامعه است.

این فعال سیاسی با تاكید بر اینكه دولت باید توصیه‌های مقام معظم رهبری جامعه عمل بپوشاند، تصریح كرد: این توصیه‌ها البته مختص به دولت نیست و باید سایر اركان جامعه و مردم نیز به آن گوش فرادهند.

غرضی با اشاره به صحبت‌های رهبری مبنی بر اینكه برخی از انتقادات به رئیس جمهور غیرمنصفانه است، یادآور شد: نباید با رفتارها و نقدهای غیرمنصفانه فرصت خدمت از دولت را گرفت و از سویی، نباید موجب از بین رفتن وحدت جامعه شود.

كاندیدای انتخابات ریاست جمهوری یازدهم ادامه داد: البته همانطور كه رهبری بیان كردند دولت نیز نباید به هر انتقادی پاسخ و واكنش نشان دهد.

وی با تاكید بر ضرورت پاسخگویی مسئولان خاطرنشان كرد: به هرحال كسانی كه مسئولیتی را می‌پذیرند باید نسبت به رفتار و عملكردشان پاسخگو باشند و در صورتی توان نقد و پاسخگویی را ندارد، نباید مسئولیتی را بپذیرد.

این فعال سیاسی در پایان ابراز داشت: مسئولان نباید با اختلافات خود وحدت جامعه را از بین ببرند.

کد N469792