معاون سیما و مدیران رسانه ملی از دستاوردهای وزارت دفاع بازدید کردند

سیاست داخلی

جمعی از مدیران رسانه ملی با حضور در نمایشگاه «جلوه خودباوری و مدیریت جهادی» از دستاوردهای وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح بازدید کردند.

جمعی از مدیران رسانه ملی با حضور در نمایشگاه «جلوه خودباوری و مدیریت جهادی» از دستاوردهای وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح بازدید کردند.

به گزارش ایلنا، جمعی از مدیران رسانه ملی با حضور در نمایشگاه «جلوه خودباوری و مدیریت جهادی» از دستاوردهای وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در حوزه های هوایی، هوافضا، دریایی، جنگ افزار، مهمات، الکترونیک، اپتیک، علمی، تحقیقاتی و پژوهشی بازدید کردند.

در این بازدید دارابی معاون سیمای صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران، صوفی معاون صدای صداوسیمای، مدیران کل اداری مالی، مدیران شبکه های یک، دو، سه، چهار، پنج، تماشا، مستند، افق، پویا، ورزش، جام جم، آموزش، نمایش، قرآن و معارف، سیما فیلم، سلامت، مدیران شبکه های رادیو ایران، ورزش، سلامت، البرز، گفت و گو، اقتصاد، آموزش و مدیران کل حوزه صدا جمهوری اسلامی ایران حضور داشتند.

اسلامی معاون امور صنعتی و تحقیقات وزارت دفاع با ارائه گزارشی در خصوص آخرین دستاوردهای صنعت دفاعی، بر آمادگی وزارت دفاع برای ساخت جدیدترین تجهیزات نظامی تاکید کرد و گفت: ماموریت اصلی و قانونی وزارت دفاع پشتیبانی از نیروهای مسلح در حوزه تجهیزات و تسلیحات نظامی است.

وی افزود: قدرت بازدارندگی امروز ایران اسلامی مرهون تلاش متخصصان متعهد صنعت دفاعی است که پس از پایان جنگ تحمیلی و تشدید تحریم های استکبار جهانی بر علیه نظام جمهوری اسلامی توانستد به اقتدارو سربلندی دست یابند.

سردار منوچهر منطقی مدیرعامل سازمان صنایع هوایی، سردار سیدمهدی فرحی مدیرعامل سازمان صنایع دفاع، امیر رستگاری مدیرعامل سازمان صنایع دریایی و مدیران سازمان صنایع دفاع و صنایع الکترونیک ایران و سردار مدیری مدیرعامل سازمان جغرافیایی نیروهای مسلح نیز در این بازدید گزارش جامعی در خصوص دستاوردهای سازمان مربوطه ارائه دادند که مورد استقبال مدیران رسانه قرار گرفت.

دارابی معاون سیمای صداوسیما نیز با ابراز خرسندی از حضور در نمایشگاه دستاوردهای دفاعی وزارت دفاع، تولیدات وزارت دفاع در حوزه های مختلف را مایه افتخار برای تک تک ایرانیان دانست و گفت: امروز وظیفه رسانه ملی معرفی توانمندی ها و دستاوردهای جوانان غیور صنعت دفاعی به آحاد ملت یران اسلامی است تا روح خودباوری و خوداتکایی و بالندگی بیش از پیش متبلور شود.

وی با بیان اینکه هر ایرانی با دیدن این تجهیزات احساس غرور خواهد کرد، از مدیران رسانه ملی خواست با برنامه سازی از دستاوردهای صنعت دفاعی گوشه هایی از توانمندی های جوانان ایران اسلامی را به تصویر بکشند.

کد N469585