حدادعادل در پشت صحنه سریال/معاون سیما در نمایشگاه صنایع‌دفاعی

دکتر حدادعادل امروز از لوکیشن سریال «پرده‌نشین» در محل کاروان‌سرای خانات تهران بازدید کرد. همچنین علی دارابی (معاون سیما) و جمعی از مدیران شبکه‌ها و گروه‌های برنامه‌ساز از نمایشگاه دستاوردهای صنایع دفاعی کشور بازدید کردند.

به گزارش خبرنگار سرویس تلویزیون و رادیو خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حداد عادل، نماینده مجلس و رییس فرهنگستان زبان و ادبیات فارسی در بازدید از پشت صحنه سریال «پرده‌نشین» گفت: حضور این سریال در چنین مکان‌هایی که معماری و هویت ایرانی - اسلامی کشورمان را معرفی می‌کند، کار ارزشمندی است که در شبکه یک افتاده است.

معاون سیما نیز در بازدید از نمایشگاه دستاوردهای صنایع دفاعی کشور با اشاره به دستاوردهای غرورآفرین صنایع دفاعی کشور گفت: فعالان عرصه دفاعی کشور، افسران جنگ سخت و مدیران رسانه‌ای افسران جنگ نرم هستند. در هماهنگی مسئولان معاونان سیما و نمایشگاه صنایع دفاع کشور مقرر شد مجریان و برنامه‌سازان سیما نیز از این نمایشگاه بازدید کنند.

در بخشی از این بازدید مسئولان نمایشگاهی نیز مطرح کردند، آگاهی برنامه‌سازان و مجریان شبکه‌های تلویزیون از دستاوردهای صنایع دفاعی کشور در انعکاس موثر و صحیح آن به مخاطبان بسیار موثر و حائز اهمیت است.

انتهای پیام

کد N469309