راهپیمایی گردان های بیت المقدس بسیج در نمازهای جمعه سراسر کشور برگزار می شود

غزه,نماز جمعه

معاون عملیات سازمان بسیج مستضعفین گفت: به شکرانه پیروزی مردم غزه، راهپیمایی گردان های بیت المقدس بسیج در روز جمعه در نمازهای جمعه سراسر کشور برگزار می شود.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، سرتیپ دوم پاسدار نصرت الله سیف معاون عملیات سازمان بسیج مستضعفین با تبریک به رزمندگان گردان های غزه گفت: به شکرانه پیروزی رزمندگان غزه گردان‌های بیت المقدس بسیج در سراسر کشور در روز جمعه (7 شهریور ماه) با رژه حماسی-رزمی خود و حضور در نمازهای جمعه آمادگی خود را برای ادامه مقاومت عزتمندانه رزمندگان فلسطین به خصوص گردان های غزه تا پیروزی نهایی و فروپاشی نظام جعلی و کودک کش صهیونیستی اعلام می نمایند.

وی ادامه داد: رژیم نجس و کودک کش صهیونیستی در آینده نزدیک باید تاوان بی عقلی و درندگی سردمداران خود را در جلوی چشم اربابانش مخصوصا امریکا بپردازد.

معاون عملیات سازمان بسیج مستضعفین در پایان افزود: خون کودکان، پیرمردان و پیر زنان غزه، چنان سونامی ایجاد کرده است که به حول و قوه الهی، رزمندگان و بسیجیان سراسر جهان اسلام به پرچمداری و طلایه داری گردان های بیت المقدس بسیج، طومار رژیم صهیونیستی را در هم خواهند پیچید و قدس عزیز را در آینده نزدیک به آغوش مسلمانان باز می گردانند.

انتهای پیام

کد N469139