وزیر دادگستری در جمع ایثارگران وزارت دادگستری:

ایثارگری، اوج خدمت‌گذاری و وظیفه‌شناسی است

وزير دادگستري,تعزيرات حكومتي

وزیر دادگستری در جمع ایثارگران وزارت دادگستری و سازمان تعزیرات حکومتی گفت: بالاترین درجه ارزش‌های اخلاقی، ایثارگری است.

وزیر دادگستری در جمع ایثارگران وزارت دادگستری و سازمان تعزیرات حکومتی گفت: بالاترین درجه ارزش‌های اخلاقی، ایثارگری است.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حجت‌الاسلام والمسلمین مصطفی پورمحمدی در جمع ایثارگران وزارت دادگستری و سازمان تعزیرات حکومتی، ضمن تبریک به مناسبت هفته دولت و تجلیل از مقام شهیدان رجایی و باهنر، ایثارگری را اوج خدمت گذاری و وظیفه شناسی دانست.

وزیر دادگستری گفت: «ایثارگری جایگاه والایی دارد؛ بهترین نیکوکاری و بالاترین درجه ارزش‌های اخلاقی و سخاوت و گذشت، ایثارگری است».

وی افزود: شهادت بزرگترین درجه ایثار است؛ ایثارگری فرهنگ والای انسانی است و ما نیز نه تنها قدردان ایثارگران هستیم، بلکه موظفیم در جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و تثبیت و تعمیق آن در جامعه تلاش کنیم.

پورمحمدی خاطرنشان کرد: وقتی خداوند از جایگاه مجاهدین و ایثارگران تجلیل می‌کند، در مقابل انتظارات بیشتری را نیز مطرح می‌کند و ایثارگران بیش از دیگران در قبال جامعه مسئولیت دارند.

بر اساس این گزارش، پیش از سخنان وزیر دادگستری، حجت الاسلام والمسلمین موسوی مشاور وزیر در امور ایثارگران در سخنانی از مقام والای ایثارگران تجلیل کرد.

وی با ارایه آماری از تعداد ایثارگران شاغل در وزارت دادگستری و سازمان تعزیرات حکومتی، بر لزوم توجه بیشتر به مطالبات این قشر از جامعه تاکید کرد.

انتهای پیام

کد N469131