موسوی لارگانی:

خسارت مالی داده شده به کشاورزان از صدقه بدتر است

مجلس شوراي اسلامي

یک نماینده مجلس با محکوم کردن اقدامات گروهک تروریستی داعش، معتقد است: ایران اسلامی با قدرت رهبری نهضت مقاومت را در کل گیتی در دست دارد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سیدناصر موسوی لارگانی در نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز مجلس ضمن تبریک به مناسبت ولادت حضرت معصومه (س) و تبریک روز دختر و هفته دولت، گفت: اقدامات وحشیانه رژیم منحوس صهیونیستی علیه مردم مظلوم و بی‌گناه غزه را محکوم کرده و به مردم غزه این پیروزی را تبریک می‌گویم.

وی ادامه داد: اسرائیل و اربابانش یعنی آمریکا و انگلیس و نوکرانشان در منطقه بدانند، به یاری خداوند حکیم ایران اسلامی با قدرت رهبری نهضت مقاومت در خاورمیانه و کل گیتی را در دست دارد.

این نماینده مجلس خاطرنشان کرد: اقدامات گروه تروریستی داعش که ادامه‌دهنده گروهک‌های طالبان و النصره و دیگر گروهک‌های افراطی و تفکیری هستند را محکوم کرده و به ملت عراق و سیاستمداران عراقی توصیه می‌کنم که حفظ وحدت و هوشیاری می‌تواند این گروهک را نابود کند.

این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در ادامه خطاب به برنامه‌ریزان برنامه ششم توسعه، گفت: طبق سند چشم‌انداز پنجم رشد تقریبی سالیانه 8/3 درصد، نرخ بهره‌وری 2/5 درصد و نرخ تشکیل سرمایه ناخالص داخلی 10/8 درصد پیش‌بینی شده بود اما آنچه در واقعیت تحقق پذیرفته اینگونه نیست.

موسوی لارگانی یادآور شد:‌ اگر برای کشور برنامه‌ریزی دارید برنامه‌ای را بنویسید که قابل اجرا باشد.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس با اشاره به خشکسالی طولانی در چند سال اخیر در کشور،‌ گفت: این خشکسالی فلات مرکزی بخصوص استان اصفهان را نابوده کرده و لازم است مسئولین به ویژه وزیر نیرو و معاون اول که در استان اصفهان حضور پیدا کردند و مشکلات را دیدند این موضوع را بررسی کنند.

وی در پایان خسارت مالی داده شده به کشاورزان را هم از صدقه بدتر دانست و در خصوص رسیدگی به وضعیت کشاورزان، وام ازدواج و بررسی نقاط حادثه‌خیز در جاده‌ها و خیابان‌های حوزه انتخابیه خود به مسئولین اجرایی تذکر داد.

انتهای پیام

کد N469106