رییس مجلس:| 199121

مقاومت شکستی تاریخی بر رژیم صهیونیستی وارد کرد

مجلس

پس از 2 ماه جنگ‌افروزی رژیم صهیونیستی و حمایت همه‌جانبه آمریکا و غرب و سکوت کشورهای عربی، روز گذشته مقاومت ملت فلسطین ماجراجویان صهیونیست را به ذلت واداشت. این پیروزی بزرگ را به ملت عزیز فلسطین و همه گروه‌های مقاومت به‌خصوص جهاد و حماس صمیمانه تبریک می‌گوییم. شما ملت فلسطین نگین صلابت و استواری مجاهدت هستید، شما با شجاعت وصف‌ناپذیر از میان لاله‌های شجاعت، درخت سرو استواری را غرس نمودید.

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ملت فلسطین نگین صلابت و استواری مجاهدت است، گفت: ملت فلسطین از میان لاله‌های شجاعت درخت سرو استواری را غرس نمود.

به گزارش ایلنا، علی لاریجانی در آغاز نشست علنی امروز مجلس در نطق پیش از دستور خود گفت: امروز روز بزرگی است، روزی که ندای حق‌طلبانه خون بر شمشیر در جهان اسلام طنین‌انداز شد. روزی که ملت مظلوم و شجاع فلسطین نشان دادند با اتکا به خداوند و مقاومت، بر قدرت نظامی پوشالی رژیم صهیونیستی پیروز شدند.

وی ادامه داد: پس از 2 ماه جنگ‌افروزی رژیم صهیونیستی و حمایت همه‌جانبه آمریکا و غرب و سکوت کشورهای عربی، روز گذشته مقاومت ملت فلسطین ماجراجویان صهیونیست را به ذلت واداشت. این پیروزی بزرگ را به ملت عزیز فلسطین و همه گروه‌های مقاومت به‌خصوص جهاد و حماس صمیمانه تبریک می‌گوییم. شما ملت فلسطین نگین صلابت و استواری مجاهدت هستید، شما با شجاعت وصف‌ناپذیر از میان لاله‌های شجاعت، درخت سرو استواری را غرس نمودید.

وی تصریح کرد: این قدرت به فضل الهی قدرت نابودی غده سرطانی صهیونیسم را خواهد داشت، گرچه در این مبارزه مجاهدانه فلسطین مظلوم بیش از 2 هزار شهید که 700 نفر آنان کودک بودند و 11 هزار مجروح را تقدیم انقلاب فلسطین نمود و رژیم صهیونیستی با درنده خویی بسیاری از منازل مردم را تخریب کرد، اما با استواری و مقاومت خود شکست تاریخی بر رژیم صهیونیستی وارد نمود و تاوان آن را در درون و بیرون سرزمین‌های اشغالی پرداخت می‌کند.

لاریجانی افزود: امروز ملت ایران خرسند است که در سخت‌ترین شرایط مظلومیت و غربت ملت عزیز فلسطین با همه امکانات پشتیبان آنها بود. ملت ایران مفتخر است که بار دیگر یاری نمود تا فتح‌الفتوح مجاهدت نصیب ملت مظلوم فلسطین گردد. مجلس شورای اسلامی این پیروزی بزرگ را به رهبر عزیز انقلاب و ملت سربلند فلسطین و همه نیروهای مقاومت و ملت انقلابی ایران تبریک عرض می‌کند و امیدواریم به زودی با بازگشایی معابر غزه امکان مداوای مجروحان و بازسازی غزه فراهم گردد.

کد N468351