آغاز جلسه علنی/ 

بررسی طرح جامع جمعیت و تعالی خانواده در دستور کار امروز مجلس

مجلس

بررسی طرح جامع جمعیت و تعالی خانواده در دستور کار امروز نمایندگان مجلس شورای اسلامی قرار دارد.

جلسه علنی مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش و با کمی تاخیر به ریاست علی لاریجانی آغاز شد.

لاریجانی در تشریح تاخیر در آغاز جلسه علنی مجلس گفت: نمایندگان به خاطر مسائل منطقه ای گفتگویی داشتند و امیدواریم شرایط منطقه باثبات تر شود.

بر این اساس ادامه بررسی گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد طرح جامع کاداستر کشور در دستور کار امروز نمایندگان قرار دارد.

همچنین انتخاب دو نفر از اعضای کمیسیون های برنامه و بودجه و محاسبات و عمران به عنوان عضو ناظر در شورای آمایش سرزمین و انتخاب سه نفر از نمایندگان از کمیسیون های برنامه و بودجه و اصل 90 به عنوان ناظر در کارگروه ایجاد تسریع در صدور مجوز از دستگاه های اجرایی و همچنین انتخاب دو نفر از نمایندگان از کمیسیون های اقتصادی و بودجه جهت عضویت در هیات امنای صندوق توسعه ملی را در دستور کار امروز نمایندگان قرار دارد.

علاوه بر این ادامه رسیدگی به کمیسیون اقتصادی درباره لایحه اصلاح قانون مالیات های مستقیم و بررسی گزارش کمیسیون کشاورزی درباره طرح نجات و احیای دریاچه ها و تالاب های کشور و همچنین گزارش کمیسیون اقتصادی درباره لایحه اجازه مشارکت های جمهوری اسلامی ایران در افزایش سرمایه دوره پنجم بانک توسعه اسلامی در دستور کار قرار دارد.

همچنین گزارش شور دوم کمیسیون انرژی درباره طرح حمایت از صنعت برق کشور و گزارش کمیسیون فرهنگی درباره طرح جامع جمعیت و تعالی خانواده در دستور کار دیگر امروز نمایندگان در صحن علنی است.

 

 

 

 

خواندنی از سراسر وب