تقدیم صعود دانشجویان بسیجی به دماوند به مردم غزه

دانشجویان بسیجی با صدور بیانیه‌ای افتخار صعود قله دماوند را به مردم غزه تقدیم کردند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، متن این بیانیه به شرح زیر است:

رژیم اشغالگر صهیونیستی با کشتار بی رحمانه‌ی مردم بی گناه غزه ، به ویژه کودکان و زنان این دیار، برگی تاریک و سیاه دیگر در دفتر تاریخ برای خود به یادگار گذاشت و با این جنایات هولناک و غیرانسانی برخوی وحشی‌گری خود مهر تأیید زد.

از زمان آغاز تجاوز هوایی، دریایی و زمینی رژیم صهیونیستی به نوار غزه ۲۰۵۶ فلسطینی شهید و ۱۰۲۵۰نفر زخمی شده‌اند. اتفاق دردناک‌تر این است که بیشتر شهدا از کودکان خردسال هستند. به اذعان مقامات رژیم صهیونیستی هدف این نسل کشی نابود کردن آینده ی فلسطینی است که این کودکان خردسال آنرا رقم خواهند زد.

رژیم صهیونیستی که با دست آویز قراردادن بهانه‌های واهی و انحصار استعماری رسانه های خبری، به هر نحو ممکن سعی در سرپوش گذاشتن جنایات فجیع خود در منطقه دارد باید بداند که گرچه ممکن است چند روزی را در سایه ی سکوت مجامع جهانی سپری کند، ولی سنّت الهی اینست که به زودی انتقام سختی از آن ها گرفته خواهد شد.

امادراین میان که غزه درخون کودکان خود درسوگ نشسته است،‌ سازمان ملل متحد و مدعیان دروغین حقوق بشربه ویژه آمریکای جنایتکار با کمال وقاحت و بی شرم تر از همیشه در کنار این آتش شعله ور اسرائیل ایستاده و با کمال قساوت آنچه بر مومنین فلسطین می رود را تماشا می‌کنند و حمایت آشکار را جایگزین سکوت مغرضانه نموده و ذات پلید خویش را بیش از پیش هویدا کرده و بر ادامه ی این جنایات اسرار دارند !

جنایاتی که دلیل ارتکاب آن ایمان راسخ مردم غزه به خدای واحد است و رژیم غاصب صهیونیستی مفتخر است که زمین را از وجود مسلمین پاک می کند! عملیات گسترده نظامی علیه غزه مظلوم در این برهه از زمان، در جهت انحراف افکار عمومی جهانی از فرآیند پیشروی و تثبیت نیروهای ارتجاعی داعش در منطقه خاورمیانه و مکمل فاز تبلیغاتی پروژه انتساب مردم مسلمان غزه و نیروهای مقاومت به این جریان مزدور، خشن و خونریز است.

تبلیغات شومی که سبب شده تا بخشی از مسلمانان، همسو با منافع صهیونیسم جهانی و در چارچوب نزاع شیعی سنی و یا اخوانیسم سکولاریسم، ظلم و جنایت علیه مردم غزه را با بی تفاوتی نظاره کنند.

اما در جای دیگری از جهان از این ظلمی که امروز به مردم غزه روا می رود، نه تنها دل هر انسان مسلمان، بلکه اعتراض و خشم مردم آزاده جهان، فارغ از هر دین و آئینی را بر انگیخته است و با برپایی تظاهرات و تجمعات خواهان پایان یافتن جنایات آشکار و سازمان یافته رژیم صهیونیستی در نوار غزه هستند.

جنایاتی که امروز در در غزه در حال وقوع است بار دیگر نقاب از چهره مدافعان دروغین حقوق بشر برداشته و سکوت مرگبار مجامع بین المللی همانند سازمان ملل متحد، بیش از هر زمان دیگری آنان را رسوا کرده و ثابت نمود همه آنها از حامیان و جیره خواران رژیم صهیونیستی به شمار می روند.

جنایات و نسل کشی‌ای که امروز در غزه در حال رخ دادن می‌باشد، کشتار وحشیانه‌ای که توسط گروهک‌های دست پرورده آمریکا در عراق و سوریه و دیگر کشور‌های منطقه در حال رخ دادن هست، تنها گوشه‌ای از جنایات وحشیانه می‌باشد.

در پایان نیز ما دانشجویان بسیجی دانشگاه آزاد شهر قدس ضمن صعود به قله ی دماوند با افتخار این صعود را به مردم بی پناه غزه تقدیم می‌نماییم و آرزوی صعود به همه ی قله‌های افتخار را برای تمام مسلمانان مظلوم جهان خواستاریم. به فرموده امام راحل عظیم الشانمان "ما تصمیم داریم پرچم « لا اله الّا الله » را بر قلل رفیع کرامت و بزرگواری به اهتزاز درآوریم... ...ما می‏‌گوییم تا شرک و کفر هست، مبارزه هست. و تا مبارزه هست، ما هستیم".

ما همچنین با تأسی از رهبر آزاده خود ظلم و جنایات آشکار رژیم جعلی اسرائیل و حمایت بی‌دریغ آمریکا از فرزند نامشروع خود در غزه را محکوم نموده و به رژیم صهیونیستی اعلام می کنیم که این فجایع وحشیانه، جز رسوایی آنها در افکار مردم جهان و آشکار نمودن ترس و وحشت آنان از بیداری اسلامی حاکم در منطقه ، برایشان نتیجه‌ای در بر نخواهد داشت.

انتهای پیام

کد N467287