نماینده مردم شهریار در مجلس :

توجه به تولید تنها راه خروج از بحران اقتصادی کنونی است

نطق میان دستور

تهران – ایرنا – نماینده مردم شهریار در مجلس شورای اسلامی با بیان این که توجه به تولید تنها راه خروج از بحران اقتصادی کنونی است گفت: امروز مهمترین مسئله کشور اقتصاد بوده که رهبر عزیز انقلاب از سال 86 تاکنون به صورت مکرر در تمامی پیام های سال به آن تاکید کرده اند.

به گزارش خبرنگارسیاسی ایرنا، حسین گروسی در نطق میان دستور جلسه علنی امروز (سه شنبه) مجلس شورای اسلامی افزود : باید با توجه به ظرفیت های موجود در کشور در راستای بهبود وضعیت اقتصادی تلاش کنیم. توجه به تولید و هدایت نقدینگی به سمت صنعت تنها راهی است که بحران اقتصادی را رفع خواهد کرد.

نماینده مردم شهریار در مجلس شورای اسلامی از دولت تدبیر امید جناب آقای روحانی ، معاونین و اعضای محترم دولت درخواست کرد در شهرستان های شهریار، قدس و ملارد حضور پیدا کرده و با مردم شریف این شهرستان ها دیدار و مشکلات را از نزدیک بررسی کنند.

وی با یادآوری حضور اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس در حوزه انتخابیه اش برای شرکت در همایش اقتصاد مقاومتی و فرصت های سرمایه گذاری گفت: توجه مسئولان و حضور در چنین همایش هایی دلگرمی تولید کنندگان در راستای تقویت اقتصاد مقاومتی را به همراه خواهد داشت.

این نماینده مردم در مجلس نهم با بیان اینکه شهرستان های شهریار، قدس و ملارد با داشتن باغات فراوان روزی به عنوان ریه استان تهران محسوب می شد گفت: متاسفانه امروز به خاطر بی تدبیری و بی توجهی مسئولان مربوطه در آستانه خشکی قرار گرفته است.

گروسی با تاکید بر اینکه مردم شهرستان های شهریار، قدس و ملارد در تمامی حوزه ها حضوری پر رنگ برای نظام داشته اند گفت: ایستادگی مردم غیور و شهیدان این شهرستان ها علاوه بر پیروزی انقلاب به سرافرازی کشورمان نیز منجر شده است.

نماینده مردم شهریار با انتقاد از آلودگی آب شرب حوزه انتخابیه اش گفت: مردم در حوزه انتخابیه بنده با کمبود آب شرب سالم و همچنین آب لازم برای آبیاری اراضی خود مواجه هستند؛ از این رو از مسئولان می خواهم در راستای بهبود اوضاع تلاشی مجدانه داشته باشند.

این نماینده مردم در مجلس نهم با یادآوری نیمه کاره رها شدن بیمارستان های شهرستان های قدس و ملارد افزود: متاسفانه بیمارستان های این دو شهرستان که 7 دولت آن را تجربه کرده اند، همچنان نیمه کاره رها شده اند.

وی با بیان اینکه جمعیتی بالغ بر 800 هزار نفر منتظر احداث و افتتاح بیمارستان های شهرستان های قدس و ملارد هستند افزود: در این شهرستان ها مردمی را می شناسم که شرمنده فرزندان بیمار خود هستند و از تامین هزینه درمان اندک آنها عاجزند.

گروسی گفت: متاسفانه بسیاری از مردم در حوزه انتخابیه بنده از تامین حداقل های زندگی خود عاجزند لذا از مسئولان می خواهم تا راهی برای بهبود معیشت این افراد در نظر بگیرند.

سیام**1058 **1449
کد N467251